reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

chusta -boję się

Tygrysek1985 skoro masz obawy to tylko najlepiej świadczy o tym, że najprawdopodobniej Ci się uda ;) Oczywiście trzeba ćwiczyć i dobrze pogadać z noszącą mamą albo doradcą, ale chusta to nie jakaś czarna magia ;) wcale nie jest to takie trudne! A już na pewno trudne jest tak ją zawiązać, żeby zgubić dziecko ;) Na pewno zauważysz wcześniej, że coś jest nie tak! Polecam na chusty.info jest poddtemat gdzie można wkleić swoje zachsutowane zdjęcie z prośbą o ocenę wiązania :) Już niejednej dziewczynie w potrzebie kobitki bardzo pomogły!! Polecam jeśli nie jesteś pewna wiązania ;)
 
reklama
witam, mozecie mi doradzic jakas strone gdzie jest opisane jak wizac chuste(posiadam red castle) i od jakiego wieku mozna juz nosic dziecko!
 
Pozwolę sobie odesłać Cię na forum chustowe;)
red castle elastyczna?
w każdym razie tam znajdziesz mnóstwo instrukcji zarówno do elastycznej, która i tak ma tylko jedno dopuszczalne wiązanie, jak i do tkanej, możesz też wstawić swoje zdjęcia z prośbą o korektę wiązania, chociaż wiadomo, że to nie to samo co na żywo

Chustowiązanie

powodzenia!!
 
Planuję już niedługo dziecko i dowiaduję się co i jak :-) Co prawda temat chusty nieco odległy ode mnie, ale strasznie mi się podoba :-). Moi znajomi noszą dziecko w takiej chuście i bardzo fajnie się sprawdza, bo na spacerkach jest spokojna i prawie zawsze zasypia. Mam pytanie, jak wcześniej poćwiczyć wiązania na chuście - tzn. bez dziecka? :-) Wiem, że nieco głupie pytanie ale jestem ciekawa, czy będę dobra w wiązaniu :-).
 
Da się da;) ale to oczywiście nie to samo co z dzieckiem, ale poczuć klimat można i opanować kształt wiązań i dociąganie. Najlepiej wybrać się na warsztaty organizowane przez doradców noszenia, bo wtedy ćwiczysz na lalach wielkości niemowlęcia i wadze niemowlęcia, a to zupełnie inna bajka niż na misiu:)
Fajnie, że chcesz nosić.
 
Dziewczyny już chyba wszystko napisały :) Możesz na początku nosić dziecko w chuście trzymając jednocześnie ręce na nim/pod nim, także,żebyś czuła ,że asekurujesz sytuację :)
 
myślę że z chustą jest jak z wczesnym siadaniem dziecka, czy chodzikami. Każdy ma na ten temat swoje zdanie. Ja jestem przeciwniczką, ale to nie znaczy że mamy się przekonywać
 
reklama
Do góry