reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chusta dla niemowlaka

Pi03022

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
9 Wrzesień 2020
Postów
43
Dziewczyny czy któraś z was ma dla swojej pociechy chustę? Sprawdza się przy codziennych obowiązkach? I czy dzieci nie chcą być w niej noszone cały czas? Moja córka miesięczna jest bardzo ciekawa świata, lubi jak się z nią chodzi i lubi się rozglądać ☺️ myślę o zakupie takiej chusty, jednak trochę też obawiam się, że się za bardzo przyzwyczai? Jak jest u was?
 
reklama
Chustowalam drugie dziecko. Ręce były mi potrzebne. Fantastyczna sprawa. Nie dość, ze możesz wszystko w domu zrobić to jeszcze masz dziecko na oku.
Dziecko się jakos za specjalnie nie przyzwyczai. Na tym etapie każdy maluch lubi być blisko mamy ale jak tylko zrobi się nieco bardziej ruchliwy to nie ma szans, żeby go na dłużej zachustowac.
Synek lubił siedzieć w chuście ale jak tylko nauczył się obracać na plecki czy brzuszek to skończyło się chustowanie.
 
Także polecam. Każde dziecko potrzebuje bliskości mamy..
Nam się zdawało,że mamy hajnida, a to po prostu przytulak był.. Super sprawa też na spacerach- jak marudzisz w wózku to chwilą chusty i super. Albo jak potrzebowałam wejść do sklepu, to żeby wózka nie tachać:) A w domu, jak akurat robiłam coc, czego nie mogłam albo nie chciałam odkładać to tez bardzo pomocna sprawa (choć przy gotowaniu trochę goraco:p). Najlepiej umow się z kimś kto chuste ma i sob sprawdz. Albo z doradzca chustowym- nie każdemu pasuje taki sposób noszenia:)
 
Do góry