reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • 3.08 o godzinie 14:00 rozmawiam z prof. Jackowską o szczepieniach. Zebraliśmy wasze pytania i działamy. Czy rozwiejemy czyjeś wątpliwości? Zobaczymy. Możecie wpaść na YT Dostęp do YT

    Możecie dołączyć na FBMożecie wpaść na YT Dostęp do FB

reklama

Ciągłe przewracanie się

eo1981

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
4 Listopad 2010
Postów
30
Witam,
Mój synek ma 17 miesięcy.Zaczął chodzić jak miał 14.Niepokoi mnie fakt,że cały czas się potyka, przewraca tak jakby nie umiała złapać równowagi.Czy powinnam udać się do ortopedy?
 
reklama

123456itakdalej

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
30 Wrzesień 2011
Postów
48
równowaga i ortopeda ? to nie ta specjalizacja.
Mój zaczynał chodzić w wieku 10 miesięcy a mając 14 nadal się potykał i przewracał,wszystko zależy od tego kiedy zaczęło dziecko chodzić,bo jak dziecko stanie na proste nogi to odrazu nie chodzi idealnie przecież,mój ma 2 lata a nadal gdzieś się potknie,zawadzi o coś i leży
 

Karolina Isio-Kurpińska

Expert J&J. Porady
Dołączył(a)
30 Lipiec 2010
Postów
83
Witam,
Ja również nie martwiłabym się przewracaniem i potykaniem po trzech miesiącach umiejętności chodzenia - to jest umiejętność wymagająca praktyki. Proszę po prostu pozwolić maluszkowi trenować w bezpiecznym otoczeniu, tak, aby nawet potknięcia i upadki nie zniechęciły go do dalszych starań!
 
Do góry