reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciało obce w pochwie

Jakim, cholera, cudem ulamala się hybryda? :oops:
Rozumiem jakby ktoś silnik naprawiał i tak się stało ale podczas masturbacji..? Jak, cholera, jak..?

Może ma przedłużoną hybrydę żelem czy tam jakimś innym tytanem. Ja tak np. przedłużam bo lubię długie a sama nie umiem wyhodować 😅 Niemniej jednak tak czy siak musiała być to ostra masturbacja albo mega słabo zrobione pazury
 
reklama
Może ma przedłużoną hybrydę żelem czy tam jakimś innym tytanem. Ja tak np. przedłużam bo lubię długie a sama nie umiem wyhodować 😅 Niemniej jednak tak czy siak musiała być to ostra masturbacja albo mega słabo zrobione pazury

Sa miliony zabawek do masturbacji, których się nie da złamać. A przynajmniej w normalnych warunkach….
 
To ja odpiszę zupełnie na poważnie, że jeśli faktycznie coś w pochwie zostało to należy przezwyciężyć wstyd i udać się albo do szpitala na sor, albo do gabinetu prywatnego ginekologicznego, aby jakiś lekarz to wyjął.
Jeśli zostanie w pochwie może spowodować infekcję lub wrosnąć i wtedy dopiero będzie problem - nie ma na co czekać
 
Jeżeli przy masturbacji odpadł Ci pazur, to zmień stylistkę, a może po prostu wcześniej gdzieś Ci odpadl i nie zauważyłaś?
Nie odpadł mi żaden pazur 😁 kawałek lakieru hybrydowego ,być może wcześniej uszkodziłam nie zauważyłam no i wpadł tam gdzie nie trzeba 🤷 w każdym bądź razie dzięki dziewczyny za reakcje na mój post może nie pomocne ale chociaż wesołe posty 👌
 
reklama
Do góry