reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża 35+

Heh. Mi najpierw nie dawali zbyt dużych szans bo miałam mięśniaka przy jajowodach a bali się go usuwać bo groziło to ich uszkodzeniem... Potem jednak musieli usunąć bo nagle śmignął do 9cm...operacja się udała bez uszkodzeń... I byłam szczęśliwa dopóki nie przyszedł histpat i się okazało że yo nie był mięśniak.... Onkolog to od razu chciał charatac macice "profilaktycznie" ale na szczęście mimo szoku się nie zgodziłam. W listopadzie urodziłam cudownego synka a jak się uda to i o drugie się będę starać. Też nie wierzyłam już ze będę mieć dzieci....
Każda, która w późnym wieku zachodzi w ciążę ma swoją historię za sobą. I nie jest to zazwyczaj nasze widzimisie tylko właśnie jakieś przeszkody które uniemożliwiły by te dzieciaczki pojawiły się wcześniej na świecie. Życzę Ci, aby udało się z rodzeństwem dla synka😘 ja już przez przypadek postarałam się o rodzeństwo dla córki i na tym moje starania kończę 😜tyle mi wystarczy więcej nie chce 😊
 
reklama
Do góry