reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża a candida

ewelinka10425

Fanka BB :)
Dołączył(a)
28 Grudzień 2012
Postów
1 387
Witam, od niedawna zaczęliśmy się z mężem starać o dziecko, ale zmagamy się od kilku lat z candidą... I sama już nie wiem co mam myśleć i robić. Bo z tego co czytam na różnych forach to przy candidzie jest bardzo trudno zajść w ciążę, a lekarze radzą aby przed zajściem wyleczyć to, bo może zaszkodzić płodowi... Ale leczę się już od kilku lat i ciągle nic, więc nie chcę dłużej czekać... Czy są tu jakieś mamy, które miały albo mają problem z tą chorobą? Które zaszły w ciążę? Urodziły zdrowe dzieci? Proszę o poradę, co powinnam robić??
 
reklama
Moja koleżanka też walczyla z candida w ciąży i przed ciążą, z tym że w ciąży dolegliwości miałam co miesiąc. Oczywiście lekarz przepisywal jej antybiotyk twierdząc, że z candida wygrać się nie da. W 5 miesiacu ciąży trafiła do lekarza docelowego i on zalecił jej Candivac, do kupienia w aptece bez recepty. Twierdził, że napewno pomoże i rzeczywiście stał się cud! Juz po pierwszej dawce (w opakowaniu sa 3)zapomniała co to candida. Jej dziecko ma juz prawie 11 miesięcy i jak narazie problem nie powrócił.
Więc na doświadczeniu koleżanki szczerze polecam wszystkim kobietom.


km5se6ydwdqyxeuy.png
 
Do góry