reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża a negatywny test ciążowy

Dołączył(a)
30 Kwiecień 2019
Postów
3
Kochani , mam taki problem mianowicie okres spóźnia mi się już 9 dzień wszystkie testy ciążowe wychodzą negatywne a zrobiłam już chyba z 10 mam poczucie ze jestem w ciąży tym bardziej ze współżyłam z partnerem w dniu owulacji czyli 7 kwietnia
Mam już jedna córkę i sama po sobie wiem ze nie mam żadnych objawów ciąży jedyny to właśnie brak okresu czy myślicie ze to możliwe żeby test ciążowy nie wykazywał jeszcze ciąży z pierwsza córka test wyszedł odrazu z tym Ze zrobiłam go dopiero w 5-6tyg ciąży bo kompletnie tego nie planowaliśmy tak wyszło i było to dość zaskakujące ale cieszyliśmy się oboje teraz staramy się już jakiś czas Ale narazie jest jak jest mieszkam w uk i z badaniami z krwi jest ciezko a prywatnie u ginekologa jest bArxzo bardzo drogo około 100-150£ za wizytę proszę o poradę czy mimo testu negatywnego mogę być w ciąży ?
 
reklama
Jestem pewna bo robiłam test ovu w nocy z 6 na 7 kochaliśmy się 6 rano robiłam test ovu i była uśmiechnięta migająca minka czyli duże szanse a 7 rano robiłam to wyszła uśmiechnięta minka już stała i utrzymała się na teście 24 godz czyli te 2 dni największej szansy na zajście
 
Jestem pewna bo robiłam test ovu w nocy z 6 na 7 kochaliśmy się 6 rano robiłam test ovu i była uśmiechnięta migająca minka czyli duże szanse a 7 rano robiłam to wyszła uśmiechnięta minka już stała i utrzymała się na teście 24 godz czyli te 2 dni największej szansy na zajście
To ze test wyjdzie pozytywnie nie oznacza ze do owu napewno doszlo organizm mogl sie szykowac i w moczu byl podwyzszony pik lh.
 
Myślę, że test na pewno już by coś pokazał. Jeśli rzeczywiście owulacja była tego 7, co nie jest pewne na 100 %, to minęło już ponad 3 tygodnie. Myslę, że raczej jakies zaburzenia hormonalne. Czekaj na wizytę u lekarza lub znajdź jakąś polska klinikę lub lekarza.
 
reklama
To ze test wyjdzie pozytywnie nie oznacza ze do owu napewno doszlo organizm mogl sie szykowac i w moczu byl podwyzszony pik lh.
tez miałam testy owulacyjne dodatnie, wzrost LH w badaniach laboratoryjnych , a jak poszłam do gin to nie było w usg śladu po owulacji. Także różnie to bywa . Badania sobie , organizm sobie ...
 
Rozwiązanie
Do góry