reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża a nieregularne cykle.

Dołączył(a)
24 Marzec 2024
Postów
4
Dobry wieczór,

Miewam nieregularne cykle. Wahają się od 30 do 45 dni. Obecnie jestem w 41 dniu cyklu. Zrobiłam test ciążowy dlatego, że nie czuję się najlepiej. Dokuczają mi lekkie mdłości. Piersi są powiększone, nie mam żadnych bólów. Do tego delikatne skurcze brzucha. Ból głowy.

Dodam, że byłam niedawno u ginekologa na wizycie i wszystko było w normie. Nie mam tarczycy ani nie biorę żadnych leków.

Czy widać coś na teście ciążowym? Kreska pojawiła się po wymaganym czasie.
Z góry dziękuję za odpowiedzi.
IMG_20240324_221727.jpg
Pozdrawiam.
 
reklama
Ale która kreska się pojawiła w wymaganym czasie? Ta w polu C? Ona tam zawsze powinna się pokazać jeżeli test zrobiony jest poprawnie. Innej kreski tam nie ma.
 
Nawet jesli pojawila sie tam jakakolwiek kreska, ale po czasie to test jest niewazny. Jakby byly to objawy ciazowe to test wyszedl by juz bez watpienia pozytywny. PMS tez moze dawac takie objawy.
 
Dziękuję za odpowiedź. Ta kreska pojawiła się niemal od razu. Ja ją widzę. Rozumiem, poczekam jeszcze. Mam nieregularne cykle, dlatego jeszcze nie myślałam o becie. Poza tym, bardzo dużo pracuję.
 
Dobry wieczór,

Miewam nieregularne cykle. Wahają się od 30 do 45 dni. Obecnie jestem w 41 dniu cyklu. Zrobiłam test ciążowy dlatego, że nie czuję się najlepiej. Dokuczają mi lekkie mdłości. Piersi są powiększone, nie mam żadnych bólów. Do tego delikatne skurcze brzucha. Ból głowy.

Dodam, że byłam niedawno u ginekologa na wizycie i wszystko było w normie. Nie mam tarczycy ani nie biorę żadnych leków.

Czy widać coś na teście ciążowym? Kreska pojawiła się po wymaganym czasie.
Z góry dziękuję za odpowiedzi.
Zobacz załącznik 1621872Pozdrawiam.

Jeżeli nie masz tarczycy i nie bierzesz przy tym leków to raczej źle 🤷‍♀️
 
Nie mam niedoczynności ani nadczynności. Nie biorę też żadnych leków. Wszystko jest w normie. To miałam na myśli. ☺️.
 
reklama
Dziękuję za odpowiedź. Ta kreska pojawiła się niemal od razu. Ja ją widzę. Rozumiem, poczekam jeszcze. Mam nieregularne cykle, dlatego jeszcze nie myślałam o becie. Poza tym, bardzo dużo pracuję.
A badałaś kiedyś przyczynę tak długich cyklów?
 
Do góry