reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża, a okres

Dołączył(a)
3 Czerwiec 2020
Postów
11
Dzień dobry, piszę kolejny raz, ponieważ teraz chciałabym się dowiedzieć czy jeżeli po stosunku bez zabezpieczenia dostanę okres (dziś lub jutro) to czy wykluczy to w 100% ciążę?
 
reklama
Ale po co 2 watek?? Przecież udzielono Ci odpowiedzi, szansę są bardzo niewielkie, wręcz żadne przy regularnych cyklach
 
Dzień dobry, piszę kolejny raz, ponieważ teraz chciałabym się dowiedzieć czy jeżeli po stosunku bez zabezpieczenia dostanę okres (dziś lub jutro) to czy wykluczy to w 100% ciążę?
Ja mimo regularnych cykli w 2015 roku miałam mocne krwawienia a w ciąży byłam. Jedna była w 6tc druga w 14tc (o tej co straciłam w 14tc dowiedziałam się przez przypadek w 10tc ponieważ miałam "miesiączkę" i nie widziałam potrzeby iść do gin ale akurat miałam termin na cytologie i poszłam i okazało się że ciąża.) straciłam łącznie 5 ciąż z tym że te 2 co były normlanie krwawienia mimo ciąży strata nie była powodem krwawień tylko związane z moimi chorobami w 90%
 
Dzień dobry, piszę kolejny raz, ponieważ teraz chciałabym się dowiedzieć czy jeżeli po stosunku bez zabezpieczenia dostanę okres (dziś lub jutro) to czy wykluczy to w 100% ciążę?
Nigdy nie można wykluczyć ciąży w 100%, w szczególności jeżeli stosunek odbywał się bez zabezpieczenia. Owulacja może ulec przesunięciu, choćby przez stres, a plemniki są w stanie przeżyć w drogach rodnych kobiety kilka dni. Różne rzeczy mogą się wydarzyć...
Niestety nie możesz oczekiwać, że ktokolwiek powie Ci że na 100% nie zajdziesz w ciążę.
 
reklama
Do góry