reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża a test z jedna kreseczką??Test pozytywny - ciąży brak??

a u mnie @ spóźnia się już 15 dni:) i chociaż test wyszedł negatywny (zrobiony w czwartek) to jutro idę do ginki:) zobaczymy co mi powie:) mam nadzieję, że test się mylił!:)
 
reklama
Witam Was dziewczyny, otóż podglądam Wasze forum od dłuższego czasu i postanowiłam również poradzić się was, może od początku nie starałam się o dzidziusia z mężem przede wszystkim ze względu na wiek więc sytuacja w której obecnie jestem troszke mnie stresuje, ale gdyby było to cieszyła bym się :)więc kochaliśmy się z mężem bez zabezpieczenia do końca w 20dc na ogół cykl mam w granicach 28-32 raz zdazyło mi się że okres spóźniał się 2 góra 3 dni ale nigdy więcej, natomiast teraz spóźnia mi się 9dni, robiłam dwa testy - negatywne (niestety) ale podejżewam że na nie to za wcześnie, lekarka też mi tak powiedziała (biorę luteine) no i mam pewne objawy których wcześniej nie miałam min. kłucie w całym lewym boku az do kręgosłupa i podbrzusze,siusiam b.często no i piersi b.obolałe.. Co o tym sądzicie? zastanawiam się kiedy iść na betkę bo zabardzo nie orientuje się, żeby znowu nie było za wcześnie i czy to w ogóle możliwe żeby zajść w ciążę w 20dc
 
Witam Was dziewczyny, otóż podglądam Wasze forum od dłuższego czasu i postanowiłam również poradzić się was, może od początku nie starałam się o dzidziusia z mężem przede wszystkim ze względu na wiek więc sytuacja w której obecnie jestem troszke mnie stresuje, ale gdyby było to cieszyła bym się :)więc kochaliśmy się z mężem bez zabezpieczenia do końca w 20dc na ogół cykl mam w granicach 28-32 raz zdazyło mi się że okres spóźniał się 2 góra 3 dni ale nigdy więcej, natomiast teraz spóźnia mi się 9dni, robiłam dwa testy - negatywne (niestety) ale podejżewam że na nie to za wcześnie, lekarka też mi tak powiedziała (biorę luteine) no i mam pewne objawy których wcześniej nie miałam min. kłucie w całym lewym boku az do kręgosłupa i podbrzusze,siusiam b.często no i piersi b.obolałe.. Co o tym sądzicie? zastanawiam się kiedy iść na betkę bo zabardzo nie orientuje się, żeby znowu nie było za wcześnie i czy to w ogóle możliwe żeby zajść w ciążę w 20dc

Witam

Ja tez mam cykl okolo 32 dni obserwuje sie sprawdzam temp. robie testy owulacyjne no i 21 dc to moja owulacja, wiec duze prawdopodobienstwo ze trafiliscie na dni plodne.
Luteina nie zaszkodzi ale ja bym wykonala bete masz na 100% pewnosci czy jestes w ciazy. powodzenia
 
hej, no i zrobiłam bete i nie jestem w ciąży... strasznie mi się przedłużył okres, no i po tygodniu brania Luteiny pojawił się ...więc niepotrzebna panika:) ale takiego bólu jak tym razem to nigdy nie miałam...to było straszne ...;/ ehh.
dziekuje za odp. :* i również życzę powodzonka:)
 
Witam
Mam podobny problem. Zawsze cykle. Okres powinnam dostać 18 czerwca dziś jest 26 a okresu ani śladu i nawet się nie zanosi... ;) Testy negatywne :/
 
Bardzo przepraszam, jeśli piszę w złym dziale, ale nie wiem gdzie powinnam zadać to pytanie.

Dziś jest mój 33dc, 15dc po ovitrellu. Wynik beta HCG robiony z krwi wskazuje 362,1, czy można uznać to za ciążę czy to nadal ovitrelle fałszuje wynik?
 
Mi lekarz kazał zrobić bete 14dni po zastrzyku więc sądzę że u Ciebie nie jest za wcześnie i pomału możesz cieszyć się fasolką
 
Witam Wszystkich!
Proszę, nie krzyczcie na mnie, bo wiem, że o beta HCG było już multum wątków, ale nigdzie nie znalazłam odpowiedzi.
Odstawiłam ostatnio tabletki, teraz jest mój pierwszy cykl po tabletkach, dlatego nie wiem, jakiej długości mam cykle... (masło maślane, ale wiadomo o co chodzi
smile.gif
).
I teraz mam takie pytanie: czy, jeśli załóżmy doszło do zapłodnienia, mozliwe jest, że beta HCG robiona w 21 dniu cyklu jeszcze zupełnie nic nie pokazała, czyli wynik był dokładnie <0,1 ??
Domyślam się, że zrobiłam ją za wcześnie, ale czy jesli doszło do zapłodnienia np. w 14-15 dniu cyklu, to czy w 21 dniu nie powinna juz choć troszkę wzrosnąć?
Bardzo chcielibysmy mieć drugie dziecko...

Pozdrawiam i z góry bardzo dziękuję za odpowiedzi
smile.gif
 
raczej nie pokaze
jesli do zaplodnienia doszło 15 to zagniezdzenie nastepuje w ciagu 6-10 dni od zaplodnienia i dopiero potem zaczyna się wytwarzanie hormonu HCG
Musiałabyś wiedziec kiedy doszło do zagnieżdżenia, a najlepiej spokojnie poczekać do @
 
reklama
Ja 17 marca zaszłam w ciaze jakby cofnąc te tygodnie w którym tygodniu jestem a 10 kwietnia robiłam test płytkowy i bete i nic beta 0 a jak za 8 dni poszłam było 406. sama niewiem czemu

a @ miałam miec 8 kweitnia

a na karteczce nie miałas tam tabeli żadnej ze np 4 tydzien to tyle do tyle beta wynosi?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry