reklama

Ciąża a test z jedna kreseczką??Test pozytywny - ciąży brak??

Temat na forum 'Staramy się' rozpoczęty przez Nikittaa, 5 Lipiec 2006.

1. Nikittaa

Nikittaa Początkująca w BB

Witam Serdecznie:)
    Jestem ty już od jakiegoś dluższego czasu ale dopiero pierwszy raz sie odezwałam:-)
    Z nażeczonym staramy sie o Dzidzie od ok 3 latek:-( i na razie sie nie udalo!!! Caly czas czekam!
    Dziewczyny chciałabym sie dowiedzieć czy którejś z Was lub Waszym znajomym przydażyło sie, że byłyście w ciązy a test pokazał tylko jedna kreseczka??

Pozdrawiam Nikittaa :laugh:

2. Julinka

Julinka Mamy październikowe 2007

Nikittaa Jak sie za wczesnie zrobi tescik to moze pokazac jedna kreseczke... :) Np calkiem niedawno jedna z dziewczyn zrobila tescik chyba w 23 dc i jedna kreseczka a potem w 30 dc juz dwie kreseczki byly :)

Trzeba pamietac ze tesciki sa zawodne i czasami nie chca drugiej kreseczki pokazac ;)
    A w ktorym dniu cyklu robilas tescik...

Ostatnio edytowane przez moderatora: 3 Październik 2010
  3. reklama
  4. Madziuja

Madziuja Ludki Cudki :o)

tak teściory moga być zawodne a szczególnie gdy zrobi się za wcześnie...prawda Malaguś? ;)

5. Moniqa

Moniqa i moje dwie połówki :)

Nikittaa u mnie tak bylo ... w dniu spodziewanej @ jedna krecha, trzy dni pozniej juz dwie :)

6. Madziuja

Madziuja Ludki Cudki :o)

Ale fajnie że ktos nowy nas nawiedza...hihihii ciesze sie Nikittaa

7. Nikittaa

U mnie z określeniem cyklu jest problem:( od samego poczatku jak dostałam @ to mam baaaaaardzooooo nieregularne:-( bylam leczona hormonami i nic to nie dalo:-(

Wcześniej kilka razy tez myslalam ze jestem w ciazy ale jak tylko zrobilam tesk to przeczucie mijalo a teraz utrzymuje sie !!!

Jakiś czas temu robiłam test ciazowy i byla tylko jedna kreseczka:-( a bałam sie zrobic nastepny test...

Coś tak czuje że jestem w ciązy:-) ale obawiam sie i to bardzo !!! Na początku tego miesiaca mialam 3dniowe bardzo male plamienie. Bole w dole brzucha i lewego jajnika....
    Wprawdzie mam na jutro umówioną wizytę ale mam juz mętlik w głowie:-(

Ja chyba tu zwariuje zamin dojdzie do wizyty u gina:-(

Pozdrawiam Nikittaa:-)

8. Julinka

Julinka Mamy październikowe 2007

Nic sie nie martw jutro sie wszystko wyjasni :) :) :) Zycze fasoleczki :-* :-* :-* :-*

9. malaga

malaga Fanka BB :)

;D ;D ;D

Prawda :D W 23 albo 24 dc test pokazał jedną kreseczkę :) W 30 dc - w dniu spodziewanej @ pokazały się co prawda dwie kreseczki, ale druga była tak bledziutka, że dziwię się, że uwierzyłam w ciążę tak od razu :D :D

Tutaj moje testy: na tym pierwszym ciężko dopatrzyć się dwóch kreseczek ;)

http://www.babyboom.pl/forum/index.php/topic,6163.30.html

10. reklama
  11. oliwka

oliwka Fanka BB :)

a u mnie cztery testy pokazały druga blada bardzo bardzo, a dwa tylko jedna wiec moze to zacieki były ;D ;D ;D,ale czytałam w necie ze testy byly robione w potwierdzonej ciazy przez gin . na usg a testy nadal były ujemnea to był 8-9 tc.wiec czasem wszystko jest na odwrot ;D ;D :laugh:

12. Nikittaa

Witam :)
    Właśnie wróciłam od gina:-) Niestety nic sie nie wyjaśniło :( wprawcie macica jest powiekszona ale niemoze mi powiedziec na 100% że to ciąża:(
    11 lipca ide na USG dopochwowe i wtedy się wyjaśni:-)
    Czyli jest światełko w tunelu że bobasek jest ;D
    dzieki dziewczyny za slowa otuchy:)
    Acha mam jeszcze zrobic jeden test ciązowy

Poleć forum