reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża, a torbiel..

Casabella

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Witam wszystkich jestem nowa 😉
Może tu znajdę rozwiązanie, któraś z was się zmagała z takim problemem😑
Więc zacznę od początku...
Wraz z partnerem staramy się o dzidzie...
Raz już rok temu poroniłam biochemicznie... Więc stwierdziłam jak będzie to będzie... Ale poszlam na wizytę do mojej gin. Koniec lipca przepisała mi tabletki "clostilbegyt" miałam je brać w 3 dniu cyklu @ przez 5 dni po 1 tabl. I też tak zrobiłam i między 12-13-14 dniem starać się. Więc też tak zrobiłam...
Oststni okres miała 03.08.20r byłam pewna że znów nieregularny okres, 14. 09. 20r. partner kupił mi testy i zrobiłam następnego dnia wyszedł pozytywnie. Na kolejny dzień 16.09. 20r też wyszedł pozytywnie. Więc poszłam na betę. 17.09 wyszła 2674,70IU/L
Potem 21.09 wyszla 9696,10IU/L 🥰 więc umówiłam się na pilna wizytę do mojej pani gin. Badanie zrobiła do pochwowe ale okazało się że mam torbiela na prawym jajniku 6.97cm 😥 ale i pęcherzyk ciążowy 1,24cm. Według wyliczen pani gin. Od ostatniej miesiączki wychodzi 7w2d ale powiedziała że to wczesna ciąża bo w pęcherzyku nic nie ma... A boję się że on będzie pusty. Przepisała mi luteinę 50 biorę ja 2razy dziennie po 2 tabetki... Dziś robiłam badanie CA125 i od siebie betę. Obawiam się, pęcherzyk może być pusty znów. Objawów nie mam prócz tego że jestem zmęczona. Może któraś się zmagała z taką sytuacją 😑😥 dziękuję i pozdrawiam
1 załącznik torbiel
2 załącznik pecherzyk
Nie wiem co myśleć 😥

Załączniki

reklama

BetiPS

Fanka BB :)
Rozwiązania
1
Witam wszystkich jestem nowa 😉
Może tu znajdę rozwiązanie, któraś z was się zmagała z takim problemem😑
Więc zacznę od początku...
Wraz z partnerem staramy się o dzidzie...
Raz już rok temu poroniłam biochemicznie... Więc stwierdziłam jak będzie to będzie... Ale poszlam na wizytę do mojej gin. Koniec lipca przepisała mi tabletki "clostilbegyt" miałam je brać w 3 dniu cyklu @ przez 5 dni po 1 tabl. I też tak zrobiłam i między 12-13-14 dniem starać się. Więc też tak zrobiłam...
Oststni okres miała 03.08.20r byłam pewna że znów nieregularny okres, 14. 09. 20r. partner kupił mi testy i zrobiłam następnego dnia wyszedł pozytywnie. Na kolejny dzień 16.09. 20r też wyszedł pozytywnie. Więc poszłam na betę. 17.09 wyszła 2674,70IU/L
Potem 21.09 wyszla 9696,10IU/L 🥰 więc umówiłam się na pilna wizytę do mojej pani gin. Badanie zrobiła do pochwowe ale okazało się że mam torbiela na prawym jajniku 6.97cm 😥 ale i pęcherzyk ciążowy 1,24cm. Według wyliczen pani gin. Od ostatniej miesiączki wychodzi 7w2d ale powiedziała że to wczesna ciąża bo w pęcherzyku nic nie ma... A boję się że on będzie pusty. Przepisała mi luteinę 50 biorę ja 2razy dziennie po 2 tabetki... Dziś robiłam badanie CA125 i od siebie betę. Obawiam się, pęcherzyk może być pusty znów. Objawów nie mam prócz tego że jestem zmęczona. Może któraś się zmagała z taką sytuacją 😑😥 dziękuję i pozdrawiam
1 załącznik torbiel
2 załącznik pecherzyk
Nie wiem co myśleć 😥
Nie zakładaj najgorszego to przede wszystkim. Ja miałam torbiel. Zaczęła się wchłaniać dzięki stosowaniu progresteronu. Zresztą podobno na początku te torbiele często same maleją. Ważne jest żeby obserwować czy nic złego się nie dzieje. 3mam kcuki. Wszystko będzie dobrze 🙂

Casabella

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Jestem cała w nerwach... Bo nie chce przechodzić przez to samo co rok temu... Dziś wyniki po 15 będę mieć okaże się czy beta rośnie czy się cofa bądź stoi w miejscu....😥 Póki co luteinę biorę na to aby się wchłonąl ten torbiel... Ale myśl mam jedną przed sobą 😑😥

ness.

Rozwiązania
0
Jestem cała w nerwach... Bo nie chce przechodzić przez to samo co rok temu... Dziś wyniki po 15 będę mieć okaże się czy beta rośnie czy się cofa bądź stoi w miejscu....😥 Póki co luteinę biorę na to aby się wchłonąl ten torbiel... Ale myśl mam jedną przed sobą 😑😥
A wg miesiączki który to jest TC?

ness.

Rozwiązania
0
Jeżeli masz nieregularne cykle, a beta wzrasta to poczekalabym jeszcze trochę. Mi w szpitalu powiedzieli, że nie zmierza pęcherzyka, bo często myli jego wielkość i wychodzi większą ciąża, a Potem jest niepotrzebny stres. Przy becie 9tys też miałam tylko pęcherzyk, przy 13 tys pojawiło się ciałko żółte, które było ledwo widoczne, musiał być naprawdę dobry sprzęt.
Dopiero tydzień później był zarodek.

Casabella

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Jeżeli masz nieregularne cykle, a beta wzrasta to poczekalabym jeszcze trochę. Mi w szpitalu powiedzieli, że nie zmierza pęcherzyka, bo często myli jego wielkość i wychodzi większą ciąża, a Potem jest niepotrzebny stres. Przy becie 9tys też miałam tylko pęcherzyk, przy 13 tys pojawiło się ciałko żółte, które było ledwo widoczne, musiał być naprawdę dobry sprzęt.
Dopiero tydzień później był zarodek.
Dziękuję za dodanie otuchy.... O 15 będę wiedziała co z beta... Czy rośnie. Mam nadzieję wielka że będzie dobrze teraz... Chodź przez tego torbiela to różnie bywa. 😑 oczywiście nie regularny okres...

ness.

Rozwiązania
0
Dziękuję za dodanie otuchy.... O 15 będę wiedziała co z beta... Czy rośnie. Mam nadzieję wielka że będzie dobrze teraz... Chodź przez tego torbiela to różnie bywa. 😑 oczywiście nie regularny okres...
Przy takie wartości beta nie musi się podwoić, ważne żeby rosła. Napisz jaka wyszła wartość.

reklama
reklama
Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
Sylwia199630 Torbiel czy ciąża ? Ciąża, poród, połóg 25
M torbiel a ciąża Staramy się 6
O 3 pozytywne i 1 negatywny Potrzebuję porady 14
majdaczek14 Torbiel jajnika a ciąża? Ciąża, poród, połóg 23
asenka92 Czy to ciąża? Potrzebuję porady 15
M Czy to może byc ciąża? Pytanie tygodnia 12
Ksenia975 Ciąża receptą na zdrowie? Ciąża, poród, połóg 0
ewelulka Czy powinnam wykonać ponownie test? Temat tygodnia 10
JJulia Kwas foliowy po ciąży pozamacicznej Staramy się 4
K Ciąża czy nie Ciąża Ciąża, poród, połóg 5
Pyska1315 Puste jajo płodowe Ciąża, poród, połóg 10
Marlena&Niko Ciąża po 30stce... Potrzebuję porady 9
S Alkohol a ciąża Staramy się 6
M Czy to może być ciąża? Staramy się 6
U Czy to ciąża? Ciąża, poród, połóg 28
E Czy to może być ciąża? Ciąża, poród, połóg 24
Jolanta123 Ciąża Zaśniadowa Potrzebuję porady 19
M Książka, poradnik ciąża, poród, pierwsze miesiące Potrzebuję porady 4
S Czy to może być ciąża? Staramy się 3
Kinga245 Ciąża Potrzebuję porady 10
A Ciąża po łyzeczkowaniu Potrzebuję porady 28
Natii91 Witam może ktoś powiedziec czy to jest ciąża wczoraj wykonałam test z krwi i było 0.5 czy to ciąża czy nie i kiedy powinnam powtorzy Ciąża, poród, połóg 9
N Koronawirus, ciąża i starsze dziecko Koronawirus. Pytania, odpowiedzi, wsparcie 27
Paola5656 Ciąża Ciąża, poród, połóg 7
Y Ciąża, poronienie? Milion myśli naraz... Staramy się 3
M Czy to może być ciąża? Potrzebuję porady 6
M Opieka nad dzieckiem po rozwodzie Potrzebuję porady 4
K Antybiotyk a ciąża Staramy się 1
M Czy to ciąża pozamaciczna? Przyszłe mamy 8
K Prowadzenie auta a ciąża ? Potrzebuję porady 9
Puna28 Czy to ciąża niskie beta Ciąża, poród, połóg 27
L Listopadowe kropki - II kreski ❤️ Staramy się 406
Havana1995 Ciąża pozamaciczna czy poronienie Potrzebuję porady 21
angelika.zima5 Śluz na końcówce ciąży :) Potrzebuję porady 2
A Ciąża po poronieniu. Jak przestać się bać? Ciąża, poród, połóg 33
Oliwcia321 Ciąża Staramy się 3
D Pechrzyk/ bąbelek na sutku ciąża Potrzebuję porady 1
J Czy to może być ciąża Ciąża, poród, połóg 5
E Monitoring, stymulacja, ovitrelle - po jakim czasie ciąża ? Potrzebuję porady 14
M Zastrzyki przeciwzakrzepowe wczesna ciąża Ciąża, poród, połóg 36
M Wyniki b hcg. Ciąża, poród, połóg 19
Havana1995 Ciąża pozamaciczna?! Potrzebuję porady 44
babywiktoria1992 ciąża czy nie ciąża Potrzebuję porady 8
W Ciąża w wieku 19 lat Ciąża, poród, połóg 25
Mg94 Zmniejszenie sie mdlosci po przeziebieniu Ciąża, poród, połóg 0
amanda2903 Plamienie implantacyjne czy dziwny okres? Potrzebuję porady 4