reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciaza a trudny czas

Dołączył(a)
25 Czerwiec 2020
Postów
6
Cześć dziewczyny pisze tu żeby się wyżalić i uzyskać trochę wsparcia w tym trudnym dla mnie czasie.
Zrobiłam test ciążowy i zobaczyłam dwie kreski byłam szczęśliwa chciałam drugiego dziecka mimo że mój pierwszy synek ma dopiero 12 miesięcy. Ale w sobotę(27 czerwca) jak slyszalyscie chyba przeszły straszne burze nad podkarpackiej i zalało nam nasz dom do którego mieliśmy się przeprowadzać mieliśmy tam już prawie wszystkie nasze rzeczy oraz dziecka. Większość została zniszczona poza tym podłogi w domu płytki jak i panele... W tej chwili jestem sama z synkiem u mamy gdzie mamy dach nad głową w malutkim mieszkanku a mój partner po pracy jedzie do domu naprawiać co się da jednak jak wiecie kwestia pieniędzy jest ciężka gdyZ ubezpieczyciel brzydko mówiąc olał nas.... Mam straszny mętlik w glowie, boję się co będzie niby to dopiero początki ciąży ale boje się że nie zdążymy wyremontować domu albo że poronie z tego stresu.. proszę was o jakieś słowa otuchy
 
reklama
Bardzo współczuję. To jest straszna sytuacja. Walcz o odszkodowanie.
Bardzo ważne, że macie wsparcie w rodzinie. Skup się na Was. Dzieci można wychowywać nawet w kawalerce. Powoli do przodu.
My wynajmujemy i przez różne sytuacje jesteśmy zawieszeni ze wszystkimi decyzjami nie wiadomo na ile. Najważniejsze jest zdrowie i miłość. Oczywiście łatwo się mówi, bo materialne straty bardzo bolą, ale dacie radę wspólnie ! Na spokojnie donosisz ciaze i odbudujecie straty.
Życie jest wstrętne, ale szczęśliwe momenty rekompensują całe zło :)
 
Wspolczuje my caly czas jakies remonty mamy i tez co sie da tanim kosztem zrobic to robimy i tez brak pieniędzy jestem w 3ciazy wiec zas pokoj do remontu będzie jak chlopczyk bedzie:)
 
Ostatnia edycja:
Do góry