reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Hej :)
Dziś miałam wizytę usg, położna i konsultacje. Tak więc Klara 1094g :) a Roma 1533g :).
No i mamy termin cesarki - 25 maj!!! Będzie to 33+0 wg usg, a wg okresu 32+4.
Zostało nam 16 dni do porodu!!!
Jestem pełna różnych emocji...
Ooo to już niedługo kochana!!! Nie dziwie się Twoim emocja.. bo ja je sama mam chodz nie wiem kiedy rozwiązanie
 
reklama
Hej :)
Dziś miałam wizytę usg, położna i konsultacje. Tak więc Klara 1094g :) a Roma 1533g :).
No i mamy termin cesarki - 25 maj!!! Będzie to 33+0 wg usg, a wg okresu 32+4.
Zostało nam 16 dni do porodu!!!
Jestem pełna różnych emocji...
Śliczne imiona[emoji7] A powiedz czemu tak wcześnie będziesz miała cesarkę? Ja według okresu mam termin na 6 grudnia, ale cesarka czeka mnie jakieś 3 tyg wczesniej o ile dotrwam
 
Hej :)
Dziś miałam wizytę usg, położna i konsultacje. Tak więc Klara 1094g :) a Roma 1533g :).
No i mamy termin cesarki - 25 maj!!! Będzie to 33+0 wg usg, a wg okresu 32+4.
Zostało nam 16 dni do porodu!!!
Jestem pełna różnych emocji...
To już zaraz[emoji54]. Wow ale zleciało. Pamiętam jak się martwilaś o tę swoje robaczki a to już końcówka... Teraz już musi być dobrze. Trzymam za was kciuki.[emoji8]

w5wqgu1rj2j1vu0p.png

 
Oska Klara ma stwierdzony IUGR i lekarze twierdzą, że lepiej jej będzie na zewnątrz. I tak wywalczyła 5 tygodni dłużej bo miałam mieć cc w 28tc.
 
Hej :)
Dziś miałam wizytę usg, położna i konsultacje. Tak więc Klara 1094g :) a Roma 1533g :).
No i mamy termin cesarki - 25 maj!!! Będzie to 33+0 wg usg, a wg okresu 32+4.
Zostało nam 16 dni do porodu!!!
Jestem pełna różnych emocji...
To naprawde piekne wiesci, a pamietam jak bylo. Dzielna mama, dzielne dziewczynki.

Juz niedlugo bedzie tulic swoje krolewny [emoji7]





 
Suelen a jak u Ciebie? Widzę, że tc.już konkretny :)

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Az sama nie moge uwierzyc, ze to juz 35 tydzien dzis :) moze to malo skromne, ale jestem z siebie mega dumn, ze tyle dalam rade o nie walczyc i jescze posiedza.

We wtorek ide do lekarza, 17 maja na zdjecie szwu i juz zostaje do porodu, zobaczymy jak to sie potoczy czy zacznie sie cos czy np ze dwa dni sie poczeka i cc :)





 
Suelen wspaniale, że już jesteś tak daleko. Zazdroszczę ale pozytywnie oczywiście ;)

Dziś zaczęłam pranie ciuszków. Wiem, że nie będą nam potrzebne od razu ale chce mieć wszystko przygotowane bo potem nie będzie czasu. Całe dnie w szpitalu. Jeny, 15 dni zostało...
 
reklama
Dziewczyny, czy robiłyście test pappa przy prenatalnych? Ja jestem po terminacji ciąży, mój Synek miał wady genetyczne i nie wiem co zrobić.. .
 
Do góry