reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża, ból brzucha

reklama
Q
Czy was też na początku ciąży w 4 tyg bolał cały brzuch i miałyście klucia?
Ból brzucha na początku ciąży, taki jak "na okres" jest normalny. Mimo wszystko, radziłaby skonsultować się z lekarzem. Chociażby telefonicznie. Każdy objaw, który niepokoi najlepiej omówić z ginekologiem. Ze względu na ciążę, stres i zamartwianie nie jest wskazane. A tak naprawdę żadna z nas nie da Ci gwarancji, że wszystko ok, bo każdy organizm jest inny. Możesz też przed poradą u lekarza zrobić betę w odstępach 48 h, by wiedzieć czy prawidłowo wzrasta.
 
Q

Ból brzucha na początku ciąży, taki jak "na okres" jest normalny. Mimo wszystko, radziłaby skonsultować się z lekarzem. Chociażby telefonicznie. Każdy objaw, który niepokoi najlepiej omówić z ginekologiem. Ze względu na ciążę, stres i zamartwianie nie jest wskazane. A tak naprawdę żadna z nas nie da Ci gwarancji, że wszystko ok, bo każdy organizm jest inny. Możesz też przed poradą u lekarza zrobić betę w odstępach 48 h, by wiedzieć czy prawidłowo wzrasta.
Ok dziękuję za odpowiedź. Trochę mnie to uspokoiło. Pamiętam że przy pierwszej ciąży też był ból brzucha ale nie jestem pewna czy tak mocny jak teraz. Teraz właśnie czuje się jakbym miała miesiączkę
 
Czy was też na początku ciąży w 4 tyg bolał cały brzuch i miałyście klucia?
Tak miałam bardzo mocne jak na okres, że nie mogłam spać (a bałam się brać leków). Jak zaczełam brac progesteron 2 razy dziennie, to przeszło prawie całkowicie. Progesteron miałam już przed ciążą przepisany, aby brac od wyniku testu od razu
 
Tak mialam. Takie bole sa normalne :) Możesz skonsultować z lekarzem, pewnie powie Ci to samo :)
Ok to już się nie martwię.
Tak miałam bardzo mocne jak na okres, że nie mogłam spać (a bałam się brać leków). Jak zaczełam brac progesteron 2 razy dziennie, to przeszło prawie całkowicie. Progesteron miałam już przed ciążą przepisany, aby brac od wyniku testu od razu
Umowie się na następny tydzień do ginekologa to zobaczę co tam się dzieje
 
Tak miałam bardzo mocne jak na okres, że nie mogłam spać (a bałam się brać leków). Jak zaczełam brac progesteron 2 razy dziennie, to przeszło prawie całkowicie. Progesteron miałam już przed ciążą przepisany, aby brac od wyniku testu od razu
No ja właśnie też nie chce nic brac z leków. Miałam iść dopiero za 2 tyg na pierwszą wizytę do gina po winikach ale dla świętego spokoju pójdę za tydzień 🙂 Podejrzewam że pewnie wszystko w porządku no ale każdy niepokojący objaw cie zastanawia a najbardziej na początku gdy może się wszystko wydarzyć...
 
reklama
Jeśli jest to ból podobny do tego, który występuje w czasie menstruacji to dość popularny objaw, niemniej jednak wolałabym na własną rękę nie działać i skonsultować się z lekarzem.
Muszę spytać, czemu wyliczyłaś wiek ciąży na podstawie bety? Pytam z czystej ciekawości.
 
Do góry