reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża czy jednak nie ?

Dołączył(a)
13 Wrzesień 2019
Postów
6
Hej kochane . 18.08 był pierwszy dzień ostatniego okresu powinnam dostac dzis czyli 13.09 cykle mam 26 dniowe. Normalnie owulacja przypadała mi na 30.08 ale 27 i 28 miałam delikatna krew na papierze plus ból lewego jajnika czyli owulacja przed czasem sama już nie wiem. Obserwowałam ten cykl bardzo dokładnie bo przytulanka miałam w dni płodne 26.08 i 29.08 co 2 dni . Licząc owulacje od dnia delikatnego plamienia to w 10 dniu poczułam bardzo mozne ukłucie w podbrzuszu (czyżby implantacją) ale krwi nie było . Od tego czasu boli mnie bardzo podbrzusze i jajniki na zmianę jak na @ ale jej nie ma dziś powinnam dostać , temp rano 37.2 (wyższa temperatura ktora notuje dopiero od pau dni czyli powyżej 37.0) Wczoraj wieczorem przeokropny ból sutków ale nie całych piersi i ten ból podbrzusza tak jakby połączony z ciągnięciem w krzyżu jestem ospała , krwawią mi dziąsła jak szczotkuje. Śmierdzą mi papierosy. Testowałem wczoraj po południu test negatywny czyżby za wcześniej czy lepiej z porannego moczu ? Szyjka macicy jest nisko ale tak jakaś gruba mi się wydaje jak by spuchła i napęczniała i jest jak by lekko otwarta ale h mnie tak jest nigdy nie czułam żeby była w pełni zamknięta . O wy na to?
 
reklama
Rozwiązanie
Z plamieniem miałam tak w drugiej ciąży. Zawsze dzień przed okresem z żywą krwią plamię na brązowo i przy drugiej ciąży, w pierwszym cyklu starań właśnie po tym wiedziałam, że się nie udało. W drugim cyklu dzień przed terminem @ nie plamiłam w ogóle, w dniu @ zrobiłam test i były dwie krechy.
Sandra 094 ja tu gdzie mieszkam muszę mic skierowanie od ginekologa na betę bo płaci to u na kasa chorych a mój ginekolog nie przyjmuje w piątki wiec koło się zamyka . Ja niestety miałam tak raz czy dwa ze okres mi się spóźnił testy wykazywały ze ciazy nie ma ale żadnych specyficznych dolegliwości nie miałam wiec zakładałam ze ciazy brak . Ja kupiłam se dziś nowy test zatestuje jutro rano jeśli będzie negatywny to będę czekać cierpliwie do okresu i więcej się już nie nakręcam .
 
reklama
reklama
Juz kupilam zrobię rano . Szyjka się podniosła do góry nie mam mokro śluz jest kremowy i taki rozciągliwy . Nie zamierzam se wkręcać bo po co tylko zastanawiałam się czy można wsłuchać się w swój organizm z dobrym efektem . Traktuje to bardziej jako taka zabawę bo czy będę czy nie to nie ma dla mnie aż takiego znaczenia bo mam już dzieci . Oczywiście ze się uciesze ale nie będę płakać .
 
Do góry