reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Z psycholog Pauliną Gaworską - Gawryś romawiamy o tym, jakie zachowania dzieci mogą nas niepokoić, a jakie są związane z rozwojem dziecka. Poza tym podajemy różne sposoby, które pomogą zarówno nam rodzicom, jak i naszym dzieciom. I chociaż w rozmowie skupiamy się na przedszkolakach, to tak naprawdę dotyczy ona zarówno dwu-latków, jak i 9-latków. Jesli masz pytania lub możesz podzielic się własnym doświadczeniem, to Obejrzyj film i napisz w wątku .

reklama

Ciąża czy jednak nie ?

Rozwiązania
0
Hej kochane . 18.08 był pierwszy dzień ostatniego okresu powinnam dostac dzis czyli 13.09 cykle mam 26 dniowe. Normalnie owulacja przypadała mi na 30.08 ale 27 i 28 miałam delikatna krew na papierze plus ból lewego jajnika czyli owulacja przed czasem sama już nie wiem. Obserwowałam ten cykl bardzo dokładnie bo przytulanka miałam w dni płodne 26.08 i 29.08 co 2 dni . Licząc owulacje od dnia delikatnego plamienia to w 10 dniu poczułam bardzo mozne ukłucie w podbrzuszu (czyżby implantacją) ale krwi nie było . Od tego czasu boli mnie bardzo podbrzusze i jajniki na zmianę jak na @ ale jej nie ma dziś powinnam dostać , temp rano 37.2 (wyższa temperatura ktora notuje dopiero od pau dni czyli powyżej 37.0) Wczoraj wieczorem przeokropny ból sutków ale nie całych piersi i ten ból podbrzusza tak jakby połączony z ciągnięciem w krzyżu jestem ospała , krwawią mi dziąsła jak szczotkuje. Śmierdzą mi papierosy. Testowałem wczoraj po południu test negatywny czyżby za wcześniej czy lepiej z porannego moczu ? Szyjka macicy jest nisko ale tak jakaś gruba mi się wydaje jak by spuchła i napęczniała i jest jak by lekko otwarta ale h mnie tak jest nigdy nie czułam żeby była w pełni zamknięta . O wy na to?

reklama

Sandra094

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Może idź na betę? U mnie dziś 35 dzień cyklu i też test negatywny 3 dni po spodziewanej @ :( Tylko że ja nie mam jak iść narazie na betę.

Rozwiązania
0
Czyli możliwe ze to tylko napięcie przedmiesiaczkowe którego nigdy tak intensywnie nie przechodziłam?!

Rozwiązania
0
Dodam tylko ze ból podbrzusza występuje cały czas od 21 dnia cyklu czego wcześniej nie miałam czasami delikatny ból podbrzusza 2-3 dni przed miesiączka .

Rozwiązania
0
Sandra 094 ja tu gdzie mieszkam muszę mic skierowanie od ginekologa na betę bo płaci to u na kasa chorych a mój ginekolog nie przyjmuje w piątki wiec koło się zamyka . Ja niestety miałam tak raz czy dwa ze okres mi się spóźnił testy wykazywały ze ciazy nie ma ale żadnych specyficznych dolegliwości nie miałam wiec zakładałam ze ciazy brak . Ja kupiłam se dziś nowy test zatestuje jutro rano jeśli będzie negatywny to będę czekać cierpliwie do okresu i więcej się już nie nakręcam .

Fado123

Fanka BB :)
Rozwiązania
2
Zrób test z 1 porannego moczy , po południu może być za małe stężenia ,na samym początku , Twoje objawy mogą świadczyć o ciąży jak i o @

Nulini

Po prostu szczęśliwa!
Miasto
Częstochowa
Rozwiązania
31
Kup jak najczulszy test i zrób go z porannego moczu.
Może być tak, że objawy sobie wkręcasz, a może być to ciąża, niestety żadna z nas tu obecnych tego nie wywróży.

reklama
Rozwiązania
0
Juz kupilam zrobię rano . Szyjka się podniosła do góry nie mam mokro śluz jest kremowy i taki rozciągliwy . Nie zamierzam se wkręcać bo po co tylko zastanawiałam się czy można wsłuchać się w swój organizm z dobrym efektem . Traktuje to bardziej jako taka zabawę bo czy będę czy nie to nie ma dla mnie aż takiego znaczenia bo mam już dzieci . Oczywiście ze się uciesze ale nie będę płakać .

Rozwiązania
0
Objawy ciąży są takie same (zazwyczaj) jak przed okresem. U mnie okres był co 28-30 a nawet 35 dni. Więc zbytnio się nie przejmowałam. Robiłam testy, wszystkie negatywne dopiero po tygodniu wyszedł jeden ze slaba kreseczką, czyli co tu duzo mówić :) jednak żeby się upewnić zrobiłam BETĘ płaciłam za badanie, bo robiłam na własną rękę. Żeby szybciej się dowiedzieć. Wystarczą dwa badania by być w 75% pewnym. Jeżeli od pierwszego wzrosło to ciąża z pewnością :) (przerwa między badaniami min. 2dni)

reklama

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Test

Brzuszek dziecka potrzebuje pomocy? Sprawdź Eva/Qu Bambini

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/10/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 23/09/2019

Nowe pytania

Do góry