reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża czy nie?

Sandi19

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
14 Listopad 2020
Postów
42
Witam współżyłam z partnerem w dni płodne w lutym 3.4.i 7 a 8marca była owulacja 21 marca powinnam dostać okres lecz nie ma go do dzisiaj żadnych objawów na okres nie mam . Temperatura mierzona w pochwie podwyższony skacze mieć 37 a 37.3 nie wiem co myśleć test ciążowy robiłam 2 dni temu i wyszedł dziwny bo jedna kreska pionowa druga pozioma po czym na drugi dzień tą pozioma znikła i w miejscu gdzie powinna być druga kreska zrobił się cień. Nie chce sobie robić głupich nadzieji poczekam jeszcze może ze 2 dni z testem kolejnym. Chciałam po prostu dowiedzieć czy któraś z was tak miała i jednak okazało się to ciążą
 
reklama
Powtórz sobie z rana i odczytaj wynik do kilku minut, co się dzieje w teście po godzinie czy następnego dnia to już pal licho.
a jak chcesz mieć od ręki 100% pewności to betaHCG .
 
Do góry