reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża czy nie?

wiki2004

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
4 Grudzień 2023
Postów
32
Hej wszystkim 😊
się z chłopakiem o dzidziusia, w sierpniu zaczęliśmy współżyć bez zabezpieczeń i pod koniec sierpnia miałam @ normalnie, a we wrześniu nie przyszedł i był opóźniony 44dni. Myśleliśmy że to ciąża. Niektóre testy sprawiały wrażenie jakby był bladzioch, ale nic z tego nie wyszło. 26 listopada miałam owulację i współżyliśmy w tym czasie. Przyznam że jestem trochę niecierpliwa i w sobotę robiłam badania krwi ale nic nie wyszło. Zrobiłam badania, bo wydawało mi się że jakieś bladziochy baaaardzooo słabe tym razem też wyskakują.. oczywiście wyniki sprawdzam w zalecanym czasie. Czy jest szansa że na krew było za późno? Krew była robiona 6 dni po owulacji. Myślicie że jest jakaś szansa? 2 testy robiłam dziś i takie wyniki. Jestem już przewrażliwiona trochę i przyznam że już sama nie wiem czy coś tam jest czy też nie.. 🤕 równo za tydzień powinnam dostać miesiączkę...
 

Załączniki

  • Snapchat-854311049.jpg
    Snapchat-854311049.jpg
    322 KB · Wyświetleń: 282
  • Snapchat-1092637510.jpg
    Snapchat-1092637510.jpg
    303,6 KB · Wyświetleń: 147
  • Snapchat-1220716983.jpg
    Snapchat-1220716983.jpg
    138,7 KB · Wyświetleń: 136
  • Snapchat-1597112161.jpg
    Snapchat-1597112161.jpg
    162,3 KB · Wyświetleń: 153
reklama
Wedle miesiączki kiedy przyszła w ten dzień powinna być. W każdym bądź razie współżyliśmy w tym czasie kilka dni, więc wydaje mi się że "ten dzień" również "zahaczyliśmy"😬
niestety ale na podstawie samego kalendarzyka nie możesz mówić, że w tedy była owulacja. Owulację można potwierdzić poprzez monitoring „co do dnia”. Szczególnie, że napisałaś wyżej o nie regularnych cyklach, mocno odbiegających od normy, bo 44 dni. I temu należałoby się przyjrzeć.
Najbardziej wiarygodny test z moczu będzie w dzień spodziewanej miesiączki. Na test z krwi mogło być za wcześnie.
 
Jesli miewasz cykle nieregularne wtedy ciężko jest ocenić kiedy tak naprawdę masz owulacje
Skoro na krwi nic nie wyszło , testy negatywne to nie ma ciąży
 
Jesli miewasz cykle nieregularne wtedy ciężko jest ocenić kiedy tak naprawdę masz owulacje
Skoro na krwi nic nie wyszło , testy negatywne to nie ma ciąży
Chodzi o to że miesiączkuję prawie 12 lat. Za każdym razem było wszystko regularnie. A od początku współżycia bez zabezpieczenia nagle się opóźniał @....
 
reklama
Do góry