reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża- dziwny brzuch

ciociaAsia

Fanka BB :)
Dołączył(a)
29 Październik 2020
Postów
1 478
Cześć 😊
Mam taki problem.. A może nie mam, już sama nie wiem. Jestem w drugiej ciazy (1 niestety poroniona w 9 tygodniu) i teraz codziennie walczę z obawamj w mojej głowie:) Jestem w 11 tygodniu i wczoraj zaczęłam czuć coś dziwnego.. jakbym miała coś włożonego w pochwe, takie rozpieranie jak przy dużym tamponie- dzisiaj już tego nie czuje, natomiast mam wrażenie, że brzuch stał się taki hmm plaski na srodku- od pępka w dół. Nie boli nic,tylko plecy ale z nimi mam problem od początku ciazy. Na wszystkich usg wszystko było okej.
Być może panikuje, ale nie wiem.. nawet nie wiem czy ten brzuch wcześniej taki był, czy może za mocno zaczęłam się na tym skupiać :(
Mam nadzieję, że ktoś zrozumie o co mi chodzi, bo bardzo trudno mi to wytłumaczyć :)
Pozdrawiam serdecznie!
 
reklama
Przypuszczam, że to tylko rozciągające się wiązadła macicy. Przyzwyczajaj się, bo im dziecko będzie większe, tym i dyskomfort będzie większy.
Ale pamiętaj, że każdy ból warto skonsultować z lekarzem. Kłucie w pochwie może też być objawem skracającej się szyjki.
 
Przypuszczam, że to tylko rozciągające się wiązadła macicy. Przyzwyczajaj się, bo im dziecko będzie większe, tym i dyskomfort będzie większy.
Ale pamiętaj, że każdy ból warto skonsultować z lekarzem. Kłucie w pochwie może też być objawem skracającej się szyjki.
Dziękuję za odpowiedź. Klucia nie czuje, to było takie uczucie jakby mi ktoś coś włożył i zaraz miało wypaść. Ale póki co przeszło.. martwi mnie ten brzuch. Zresztą, wszystko mnie martwi :D
 
I do tego czuje mocne ciagniecie/spięcie brzucha zwłaszcza gdy chodzę. Wręcz trudno jesy mi się wyprostować. Brzuch nie jest twardy
 
U mnie mdłości już minęły, z jednej strony całe szczęście bo 2 miesiące wymiotowałam, ale z drugiej teraz nie wiem skąd mam wiedzieć że wszystko ok, też czuje kłucia zwłaszcza po bokach brzucha, od jakiegoś czasu takie rozpieranie w pochwie, codziennie oglądam brzuch czy aby nie zmalał, wiem że to paranoja ale ten strach jest silniejszy
 
U mnie mdłości już minęły, z jednej strony całe szczęście bo 2 miesiące wymiotowałam, ale z drugiej teraz nie wiem skąd mam wiedzieć że wszystko ok, też czuje kłucia zwłaszcza po bokach brzucha, od jakiegoś czasu takie rozpieranie w pochwie, codziennie oglądam brzuch czy aby nie zmalał, wiem że to paranoja ale ten strach jest silniejszy
Rozumiem Cię dokładnie.. najchętniej bym się położyła, podłączyła do czegoś co będzie sprawdzać czy wszystko okej i tak przetrwała ciążę 😶 Ciekawe czy ten strach w końcu minie..
 
Niestety wydaje mi się że nie, na prenatalnych moja ginekolog powiedziała że mogę spać spokojnie, biorę zastrzyki neoparin, zapewniła mnie że one działają, spałam spokojnie przez jakiś czas, w środę mam kolejna wizytę i po prostu załączyła mi się jakaś panika
 
reklama
Dziewczyny, ale wiecie, że Wasze nerwy odbijają się na dziecku?
Wyłączcie komputer, przestańcie czytać w internecie o każdym objawie, bo naprawdę zwariujecie, a nie służy to nikomu...
Cieszcie się błogosławionym stanem, zamiast ciągle myśleć o najgorszym...
 
Do góry