reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża na studiach

Kkropeczko ząbkowanie trwa:) Na szczęście humor Pawełkowi dopisuję. Śmieje się głośno jakby w ogóle nie ząbkował. Nawet noce znów całe ładnie przesypia. Aż się zastanawiam, czy to nie był fałszywy alarm, ale dziąsełka ma rozpulchnione, więc chyba nie...

Daj znać czy doszły już kropelki, bo w końcu udało mi się je wysłać parę dni temu. Przepraszam za zwłokę.

Nie wiem czy pisałam jak po wizycie w poradni dermatologicznej...ogólnie dostał maści, leki, probiotyk i mamy za miesiąc do kontroli przyjść. Póki co jest poprawa:)

Na 20 kwietnia mieliśmy umówioną wizytę do drugiej poradni, w sprawie zapobiegania astmie oskrzelowej. Jednak w poniedziałek dzwoniła do nas Pani i mówiła żebyśmy przyszli już w ten piątek, bo pani doktor 20 kwietnia nie będzie. Fajnie, bo im szybciej tym lepiej:)

Miałam teraz dwa tygodnie luzu, a w ten weekend studia...da da dam...a ja nic nie uczyłam się.

Ale trudno, wybrałam słonko i długie spacerki z Pawełkiem. W końcu jest pogoda:) Pozdrawiamy:)
 
reklama
Hejka dziewczyny. Nie udało mi się przeczytać wszystkich waszych postów. Po prostu za dużo:p Śliczne macie dzieciaczki. Naprawdę. Mam nadzieje, że przyjniecie mnie miło!
Jestem na 6 semestrze, 28 tydzień ciąży. Brzuszek pięknie widać (może dlatego wczoraj pani w dziekanacie była taka miła, jak zdawała spóźniona kartę - a normalnie by mnie ochrzaniła:)) Najbardziej boje się sesji bo termin mam na 12 czerwca, ale udało się przesunąć moją sesje na maj:) a egzamin licencjacki będę miała dopiero w sesji poprawkowej.
 
ja miałam egzamin wyznaczony w dzień terminu porodu i poszłam do profesora i mówię jeśli umie pan odbierać porody i ma ochotę na takie ekstremalne wyczyny na egzaminie to nie ma problemu a jeśli nie to proszę zmienić mi ten termin i wiecie co on mnie od razu zwolnił:szok: chyba przestraszył się że naprawdę mu urodzę:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

Michaś grzeczny tylko ja mam tyle roboty że praktycznie nie mam czasu ani dla niego ani dla nikogo innego aż mi się płacze momentami ale co poradzić musowo:-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-(
 
Hejka dziewczyny. Nie udało mi się przeczytać wszystkich waszych postów. Po prostu za dużo:p Śliczne macie dzieciaczki. Naprawdę. Mam nadzieje, że przyjniecie mnie miło!
Jestem na 6 semestrze, 28 tydzień ciąży. Brzuszek pięknie widać (może dlatego wczoraj pani w dziekanacie była taka miła, jak zdawała spóźniona kartę - a normalnie by mnie ochrzaniła:)) Najbardziej boje się sesji bo termin mam na 12 czerwca, ale udało się przesunąć moją sesje na maj:) a egzamin licencjacki będę miała dopiero w sesji poprawkowej.

Pewnie, że Cię miło przyjmujemy, my wszystkich tu miło przyjmujemy.
Ja też jestem na 6 semestrze...ale zamierzałam bronić się w lipcu...nie wiem jak to wyjdzie, bo praca licencjacka stoi w miejscu. No ale jestem dobrej myśli.
Dziś na przykład trochę popisałam pracę siedząc na dworze. Wyszłam do ogródka, komputer na kolanach, Paweł spał w wózku i było pięknie:) Tak to nawet uczyć się mogę:)
 
e_milcia, przepraszam za zamieszanie, faktycznie jest nas dwie, a ja przeoczyłam post imienniczki ipomyślałam,że piszesz do mnie. Swoją drogą, matematyka... czysta abstrakcja jak dla mnie:-) Powodzenia z pisaniem pracy:) pozdrawiam
 
Czesc dziewczyny:)
Mam na imie Kasia studiuje socjologie jestem na III roku i mam w planach obrone pracy do lipca, bo we wrzesniu porod, ale zobaczymy czy dam rade:)
Mam nadzieje ze przyjmiecie mnie do swojego grona:)
 
reklama

Podobne tematy

Do góry