reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Majacyl gratulacje ogromne.:) niech się wchłania to co niepotrzebne. Pięknej, spokojnej ciąży:)

Bożenka przykro mi że córkom jeszcze nie przeszło. Pomalutku się oswoją- nie mają wyboru.;)Tylko dla Ciebie niepotrzebne przykrości...

Ksiulek jak się czujesz? Jak wczorajsze wyniki Hcg? Jak zareagował przyszły tato?
Witajcie ,niestety kiepsko to wygląda w piątek 2650 a w poniedziałek 3455 zdecydowanie za mały przyrost ,może być powtórka jeśli nie wydarzy się cud ,jutro zrobię jeszcze się łudzę
 
reklama
Witajcie ,niestety kiepsko to wygląda w piątek 2650 a w poniedziałek 3455 zdecydowanie za mały przyrost ,może być powtórka jeśli nie wydarzy się cud ,jutro zrobię jeszcze się łudzę

A robiłaś w tym samym labolatorium? lekarz mi mówił że wyniki mogą się różnic i o dużo.

Musisz wierzyć że będzie dobrze. Buziaki!
 
Dziewczyny od kilku dni męczą mnie zaparcia. Macie jakieś sposoby? Czuje się pełna jak balon mimo, że nie jem wcale dużo. Jak nie jedno to drugie ;)
Ja się ostatnio meczyłam odkąd zaczęłam brać dha nie mam problemów.
Mój gin poleca laximama albo tą najsłabszą lactulozę.
Dobrze też działa activia, maślanka, kefir, orzechy.
Tylko nie wszystko naraz :)
 
Cześć dziewczynki,robiłam dziś , niestety za mało dziś 4462 ...sob gin ,wielkich nadziei sobie nie robię ,w tym samym laboratorium wszystkie ,trzeba będzie jakieś badania porobić skoro coś jest nie tak ,pocieszam się tylko tym że mogę zajść jeszcze w ciążę
 
reklama
Będzie dobrze Kasiulek, tak jak mówisz, ważne że zachodzimy w ciąże. Uda Ci się. Mam nadzieje że wszystkim nam się uda :tak:
 
Do góry