reklama

ciąża po konizacji szyjki macicy- proszę o informacje

Temat na forum 'Ciąża, poród, połóg' rozpoczęty przez paramore, 21 Maj 2010.

1. paramore

paramore Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Witam.

We wrześniu ubiegłego roku miałam przeprowadzoną konizację szyjki macicy.. cięcie stożkowe.. Lekarze są zgodni co do tego że zabieg ten nie wpłynie negatywnie na przebieg ciąży... jedyne co , będę miała złożony szew...
    Nie wiem jednak zbyt dużo na temat ciąży po konizacji... nawet w internecie nie ma zbyt wiele wzmianek na ten temat...
    Może znajdę tu kogoś kto jest po tym zabiegu...albo miał go ktoś z bliskich...
    Może ktoś podzieli się ze mną swoimi wiadomościami...

2. Bombusia

Bombusia Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Witaj!
    U nas na sieprniówkach 2010 r. jest koleżanka, kóra jest po tym zabiegu Aga_Natalia, moze napisz do niej prywatną wiadomość i ona Ci udzieli odpowiedzi na Twoje pytania i wątpliwości.
    Pozdrawiam:)

3. reklama
  4. paramore

paramore Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Strasznie Ci dziękuję :-)... napiszę na pewno...

5. Gorzata2009

Gorzata2009 Aktywna w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Witam:)
    Ja jestem po konizacji szyjki ,miałam zabieg w 2005 roku,ale spokojnie ja miałam dużo obcięte wiesz a teraz właśnie za 2 tyg będe rodzić znaczy mam termin,i mieli mi zakładać szew ale nie było takiej potrzeby:) szyjka maleńka ale tak się zacisneła że dobrze trzyma=więc wszystko zależy od organizmu:)nic się nie obawiaj będzie ok.pozdrawiam

6. paramore

paramore Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Gorzata...to dobre wieści :-)...Mam nadzieję że moja szyjka będzie też taka dzielna ;-)...
    Trzymam kciuki za szybki i zdrowy poród :)

7. Gorzata2009

Gorzata2009 Aktywna w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Dzięki:)
    Będzie dobrze ,za bardzo się nie martw.:)Powodzenia życze:)

8. asia_k_

asia_k_ Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Nic się nie martw, ja jestem po konizacji i za 3 tygodnie będę rodzić. To nie jest żaden problem

9. mamaPaulinki

mamaPaulinki mama kochanego śmieszka

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Witam ja jestem po amputacji szyjki, coprawda kawałeczek został i też mnie straszyli szwami, ale szyjka wydłużyła się i poszła w szerokość miała 4cm i przy oszczędnym trybie życia w ciąży spokojnie by wytrzymała ale odeszły mi wody urodziłam w 27 tyg przez cc, dodam że w dniu porodu szyjka była zamknięta. Więc spokojnie dasz radę tylko nie przemęczaj się. Powodzenia;-)

10. reklama

Poleć forum