reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po Ovitrelle.

Dołączył(a)
30 Wrzesień 2022
Postów
6
Witam mam pytanie za którym razem z Ovitrell wam się udało zajść w ciążę. Dodam że biorę też clostilbegyt i miovelie nac.Jestem po pierwszym zastrzyku i się nie udało jak to było u Was?
 
reklama
Witam mam pytanie za którym razem z Ovitrell wam się udało zajść w ciążę. Dodam że biorę też clostilbegyt i miovelie nac.Jestem po pierwszym zastrzyku i się nie udało jak to było u Was?
Ovitrelle brałam wiele razy i nie udało się z ovitrelle nigdy, to nie jest cudowny lek który powoduje ciąże, on ma tylko za zadanie wspomóc pęknięcie pęcherzyka, a oprócz tego jest dużo innych czynników.
Udało się na cyklu stymulowanym rekovelle i letrozolem, ovitrelle nie zdążyliśmy podać z ginekolozka bo pecherzyk sam pękł. Oprócz tego mąż na byl po usunięciu żpn.
Także porządną stymulacja i inne czynniki mialy decydujący wpływ.
 
W pierwszej ciąży za pierwszym razem w drugiej ciąży za drugim razem i w trzeciej za pierwszym razem;) drugą ciążę poroniłam. W pierwszej ciąży stosowałam z clostypegytem a w drugiej i trzeciej jak za pierwszym nie poszło to lekarz zmienił mi na letrozol i się udało.
 
3-krotnie po ovitrelle się nie udało, ale za 4. razem przy pierwszej inseminacji już tak, ale niestety poronienie. Teraz inseminacja na zivafert, przede mną długie dni oczekiwania na wynik :)
 
Do góry