reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po owulacji ?

Misialinka93

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
10 Luty 2021
Postów
45
Heh dziewczyny.
Opowiem wam moja historie.
Wraz z mężem postanowiliśmy postaram się o dzidzie ale stwierdziliśmy ze od następnego miesiąca zaczniemy.
Ale jakoś tak nas poniosło że w niedzielę nad ranem współżyliśmy beż zabezpieczenia do końca. Wg nie myśląc później zorientowałam się że są to moje dni płodne. Niestety nie prowadzę samo obserwacji ale mój cykl trwa zawsze 27-28 dni. Ostatnia miesiaczka zaczęła się 2.05.2021. Jak myślicie są duże szanse że już teraz bede mama ?
 
reklama
Heh dziewczyny.
Opowiem wam moja historie.
Wraz z mężem postanowiliśmy postaram się o dzidzie ale stwierdziliśmy ze od następnego miesiąca zaczniemy.
Ale jakoś tak nas poniosło że w niedzielę nad ranem współżyliśmy beż zabezpieczenia do końca. Wg nie myśląc później zorientowałam się że są to moje dni płodne. Niestety nie prowadzę samo obserwacji ale mój cykl trwa zawsze 27-28 dni. Ostatnia miesiaczka zaczęła się 2.05.2021. Jak myślicie są duże szanse że już teraz bede mama ?
Szanse przy współżyciu bez antykoncepcji zawsze są. Ale kiedy masz dni płodne to nikt ci nie powie. A tym bardziej czy była owulacja. Przy cyklach 28 dni owulacja może wypaść między 12 a 18 dc. Dowiesz się czy się udało jak nie przyjdzie miesiączka.
 
Heh dziewczyny.
Opowiem wam moja historie.
Wraz z mężem postanowiliśmy postaram się o dzidzie ale stwierdziliśmy ze od następnego miesiąca zaczniemy.
Ale jakoś tak nas poniosło że w niedzielę nad ranem współżyliśmy beż zabezpieczenia do końca. Wg nie myśląc później zorientowałam się że są to moje dni płodne. Niestety nie prowadzę samo obserwacji ale mój cykl trwa zawsze 27-28 dni. Ostatnia miesiaczka zaczęła się 2.05.2021. Jak myślicie są duże szanse że już teraz bede mama ?

Nie jesteśmy wróżkami :) okaże się ! Powodzenia
 
A powinnam już w razie co zacząć brać witaminki ? Czy dopiero jak będę wiedziała że to jest to
 
Wiem że nikt nie jest wrozka ale ciekawi mnie jakie mam szansę
Szanse przy współżyciu bez zabezpieczenia zawsze są. Ale nikt ci nie poda procentowo ile wynoszą. Nawet nie wiadomo czy i kiedy była owulacja.

Poza tym nawet gdybyś wiedziała, że seks był w dniu owulacji nikt Ci nie powie jakie masz szanse na ciążę bo nikt tego nie wie
 
reklama
Witaminki to się zaczyna brać 3 miesiące przed rozpoczęciem starań.
Szans masz 50% - albo się udało, albo nie.
Postaraj się nie nakręcać, bo do okresu jeszcze daleko, a Ty już fisiujesz - zaraz zaczniesz się doszukiwać wszelkich możliwych objawów.
No i trzymam kciuki, żeby było po Twojej myśli :)
 
Do góry