reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po terminie!!!

slonce na 3 tygodnie przed terminem moj synus juz byl ladnie ulozony glowka w dol 4/5 wiec tez byl gotowy, niektore jak juz rodza nie maja takiego polozenia a jednak urodzilam 3 dni po, nic sie nie martw, wszystko bdzie dobrze i kozystaj z ostatnich nocek bo nie wiele ci zostalo :-):-) powodzenia!!
 
reklama
dziewczyny, nie wpadajcie w panike! :) Kilka dni po terminie to jeszcze nie koniec świata, tak samo jak poród wywoływany. Znam kobietkę, która miała taki poród i trwał on bardzo krótko. ja co prawda urodziłam w terminie, ale tez strasznie się niecierpliwiłam i lekarz polecił mi... sex ;) pomogło
 
Ja już dziś wypiłam jeden napar z liści malin.teraz czekam.Może pomoże.:-)Najdziwniejsze jest to,że mieszkam na 4 piętrze w bloku bez windy.Codziennie noszę ciężkie zakupy i nic!!!:crazy:Nie żebym robiła to celowo!!!:no:
 
Ja urodziłam 8dni po terminie chociaż lekarz 2 miesiące przed terminiem kazał mi się oszczędzać żebym za wcześnie nie urodziła bo mała była gotowa i mocno na szyjkę parła.
W rezultacie miałam iść na wywołanie którego strasznie się bałam,na szczęście obyło się.
 
Ostatnia edycja:
Ja miałam wywoływany poród, ale dzień przed terminem, bo lekarze mówili, że dziecko będzie bardzo duże i potem sama nie urodzę (a Nacia miała 3500g i 57cm). Poród trwał ok. 2 godzin, ból ogromny :baffled::szok:, szybko skurcze się pojawiły, ale cieszę się, że szybko poszło, bo tak silnych bóli przez kilka godzin bym nie wytrzymała. Choć jakbym miała sama decydować, to jeśli wszystko w porządku, to lepiej poczekać, mi szkoda trochę, że to było ciut nienaturalne, ale cóż, w tym przypadku o tyle lepiej, że wody były zielone i jeszcze dzień i mała mogłaby nie przeżyć.
 
Wisienka Dzieki Za Pocieszenie Mam Nadzieje Ze Juz Nidlugo Bede Mogla Ujrzec Moje Malenstwo.a Co Do Uzywania Snu To Naprawde Ciezko.bo Z Jednej Strony Mysli O Dziecku A Z Drugiej Ten Brzuszek.,lecz Staram Sie Jak Moge Zby Spac Chociaz 6 Godz Na Dzien,
 
reklama
Do góry