reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po wazektomii??? Proszę o radę

Dołączył(a)
22 Marzec 2024
Postów
6
Witam, mam bardzo nietypową sytuację i spory stres.
Otóż ostatni okres 01.03 przed nim bardzo bolące piersi, no jak nigdy.
Teraz od 15.03 plamienie - krwawienie. Trzy dni temu byłam u ginekologa i kazała zrobić betę. Więc zrobiłam wczoraj (21 dzień cyklu wg okresu) i wynik poniżej 2,3 czyli ciąży brak według tego wyniku. Jednakże dlaczego nie jest 0??? Czy to może być za wcześnie.
Współżycie regularne z mężem, który jest po wazektomii. Także gdyby jakimś cudem była to ciąża to nie wiem kiedy doszłoby do zapłodnienia. Proszę o opinię.
USG mam dopiero za 2 tygodnie umówione.
 
reklama
Witam, mam bardzo nietypową sytuację i spory stres.
Otóż ostatni okres 01.03 przed nim bardzo bolące piersi, no jak nigdy.
Teraz od 15.03 plamienie - krwawienie. Trzy dni temu byłam u ginekologa i kazała zrobić betę. Więc zrobiłam wczoraj (21 dzień cyklu wg okresu) i wynik poniżej 2,3 czyli ciąży brak według tego wyniku. Jednakże dlaczego nie jest 0??? Czy to może być za wcześnie.
Współżycie regularne z mężem, który jest po wazektomii. Także gdyby jakimś cudem była to ciąża to nie wiem kiedy doszłoby do zapłodnienia. Proszę o opinię.
USG mam dopiero za 2 tygodnie umówione.
Bo tak skalibrowany jest sprzęt na którym przeprowadzane badanie. Nie jesteś w ciąży. A jak bardzo się boisz to powtórz sobie betę 48-72h od poprzedniej i będziesz wiedzieć na 100%
 
Boję się, bo mam już trójkę dzieci, a mąż po wazektomii jest 8 lat.. chyba by mi nawet nie uwierzył, gdyby to była ciąża.
Ginekolog mnie nastraszyła tym skierowaniem na betę, bo ja sama chciałam jakieś badania na wahania hormonów.
 
To chyba coś innego mi się zadziało, bo plamienie w środku cyklu to nie jest dla mnie normalne, teraz już 7 dzień plamienia (czerwona żywa krew ale mało jej)
 
reklama
Tak jak pisałam daję znać po USG. Także USG prawidłowe, wszystko ok. Śluzówka macicy pogrubiona jak zaraz przed okresem. No i i tyle w sumie. Póki co czekam na normalny okres.
 
Do góry