reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża , pomoc, pytanie

reklama
Nie, no w ogóle krwawienia czy plamienia w ciąży nie są normalne i prawidłowe. 🙄
Jeśli było krwawienie w terminie miesiączki to była to miesiączka.
Każdego miesiąca miesiączka może wyglądać inaczej.
Robiłaś test lub betę, że podejrzewasz ciążę?
 
Miesiączka wyklucza ciążę i odwrotnie. Ale co sie dzieje, że pytasz? Napisz coś więcej to może pomożemy.
 
Dołączam się do pytania , dosłownie 2 dni przed okresem stosunek bez zabezpieczenia , okres przeszedł na czas lecz ogólnie polega na tym że tylko krwawię, żadnego bólu i czuję się dobrze. I jakoś w głowie mam że może jednak może być z tego ciąża chociaż wiem że to raczej nie możliwe ale może dlatego że bym się z tego cieszyła jak by była ciąża
 
reklama
Dołączam się do pytania , dosłownie 2 dni przed okresem stosunek bez zabezpieczenia , okres przeszedł na czas lecz ogólnie polega na tym że tylko krwawię, żadnego bólu i czuję się dobrze. I jakoś w głowie mam że może jednak może być z tego ciąża chociaż wiem że to raczej nie możliwe ale może dlatego że bym się z tego cieszyła jak by była ciąża
2dni przed okresem to niepłodne dni więc niemożliwa ciąża i okres jest planowo 🙂
 
Do góry