reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciaza pozamaciczna

Dołączył(a)
29 Listopad 2022
Postów
11
2 grudnia usunięto mi lewy jajowód z powodu ciąży pozamacicznej lekarz po badaniach powiedział że jest ok i mogę starać się o kolejne dziecko jak szybko udało wam się zajść w zdrową ciążę czy brałyscie jakieś leki lub witaminy mi gin kazał brać tylko kwas foliowy.
 
reklama
2 grudnia usunięto mi lewy jajowód z powodu ciąży pozamacicznej lekarz po badaniach powiedział że jest ok i mogę starać się o kolejne dziecko jak szybko udało wam się zajść w zdrową ciążę czy brałyscie jakieś leki lub witaminy mi gin kazał brać tylko kwas foliowy.
Ja po laparoskopii w lipcu dostałam pozwolenie na ciążę dopiero po trzech miesiącach (po wykonaniu drożności jajowodów) i zaszłam od razu w październiku już w prawidłową ciążę. Brałam kwas foliowy i witaminy. Nieznana przyczyna ciąży pozamacicznej.
 
Tak samo odradzam femibion dla kobiet będących w ciąży. Nie zawierają dha. Nie kupujmy wszystkiego, co reklamują, plis
 
reklama
Ja nic nie reklamuję tylko mówię o własnym doświadczeniu. U mnie się sprawdził. 3 miesiące przed staraniem zaczęłam go stosować i bez obserwacji u ginekologa po pierwszym cyklu starań jestem w ciąży
 
Do góry