reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża? Proszę o wasze zdanie

Dołączył(a)
23 Lipiec 2018
Postów
1
Witam was,
W nocy z 11 na 12 lipca kochałam się bez zapebzpieczenia. Oczywiscie facet nie skończył w środku, ale dobrze wiemy jak to jest... Od 12 już byłam u ginekologa po tabletki antykoncepcyjne i był to jednocześnie mój pierwszy dzień krwawienia. Dziś postanawiam zrobić test ciążowy bo nie czuję się za dobrze. Uczucie gorąca, odrzucenie od jedzenia, raz duży aptetyt, poranne mdłości, bół głowy. Czy możliwe jest zajście w ciąze w moim przypadku? Dodam że od tych prawie dwóch tygodni na widok małych dzieci dopada mnie pragnienie bycia mamą.. :) Na samą myśl robię się szczęsliwa. Prosze o wasze zdanie,
Pozdrawiam
 
reklama
Weź ... od samego myślenia o ciąży juz w niej jesteś. Heh gratuluję. W ogóle jak zrobiłaś test to silnik i się dowiesz
 
Nawet jeśli jesteś w ciąży, co uważam za bardzo mało prawdopodobne, to na objawy jest zdecydowanie za wcześnie ;)
 
A nie przeszło ci przez myśl że hormony które przyjmujesz mogą dawać takie objawy (fizyczne i psychiczne)?
 
Do góry