reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciaza szansa

Strycja21.

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
23 Luty 2019
Postów
67
Witam wszystkich serdecznie mam pytanie jeżeli ostatnią miesiączkę miałam 6.02.2019 i trwała 4 dni cykle mam co 28 -30 dni z partnerem współżyłam 17 lutego ,19 lutego tego dnia miałam przezroczysty śluz i rozciągliwy 20 lutego też współżyłam ale śluz był już nie przezroczysty 22 .02 2019 też współżyłam dodam że moja szyjka jest raczej wysoko i zamknięta chyba na samym dole trochę pogrubiona czy mogło dojść do zapłodnienia jaka jest szansa proszę o pomoc
 
reklama
Wczoraj moja szyjka byka wysoko chyba zamknięta późnym wieczorem się chyba obniżyła i otworzyła a dziś jest ułożona na bok i nisko i miękka otwarta chyba tak mam wrażenie że się zalewa to chyba nie ciąża raczej nie ma czy to może jeszcze się zmiwnic
 
Szyjka otwiera się na owulację i @. Jeśli w miarę wiesz kiedy jest zamknięta a kiedy otwarta to raczej na @ ja za cholerę nie mogę się połapać w szyjce.
 
Eeee ale czekaj..który masz DC? Ok policzyłam mniej więcej, za wczas na otwieranie szyjki. Podaję ci tylko teorie. Bo u mnie z praktyką różnie..
 
Za wcześnie owulacji była 19 luty okres był 6 luty cykle mam co 28 30 dni szyjka jest miekka ułożona na bok zalewa się
 
reklama
Szyjka zmienia pozycję w ciągu dnia. Badaj o tej samej porze. Może owulacja sie przesunęła. Wygląda na to ze nadal jest czas plodny.
 
Do góry