reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Ze Staraczek 2013

reklama
Agamemnon śliczne bodziaki:) My z Kubusiem mamy sporo różnych bodziaków:) i skarpetek:) a ten link poniżej jest do moich ostatnio przybyłych , Zosia dostała w prezencie, ale musi do nich dorosnąć:)
Cool Club, Body dziewczęce z długim rękawem 3-pack, Kubuś Puchatek i Przyjaciele, rozmiar 86 za 49,99 zł - Cool Club - Ubranka dla dzieci - Smyk.com

Ja byłam dziś odebrać pesel Zosi i zamotałam Zośkę w chustę, przespała wszystkie wycieczki:) i ponad 2,5 h bez jedzenia dała radę, jest dobrze:) w zamkniętym wrzucę fotkę:)

Karuzelę chyba kupimy tą co mówiliśmy:) bo jednak ta podoba mi się najbardziej.

Asia pytałaś, jak z kręgosłupem przy chuście, tak więc po noszeniu 5kg przez dwie i pół godziny to czuję odcinek lędźwiowy kręgosłupa, nie boli bardzo, ale czuję, że jest przeciążony:) , ale z drugiej strony jak bym miała wózek wkładać do tramwaju to ten ciężar był mniejszy i zawsze wygodniej.

A generalnie piszę ten post i napisać nie mogę:) Posadziłam Zosię w leżaczek i jak zwykle cudowna kupa się znalazła i to kupa wymagająca prania ręcznego ubranek:) Cudowna moc leżaczka:) a teraz leży na macie i wpatruje się w lusterko:) Pogodne mam dziecko oby jej nie przeszło:)

A moja mama ma jutro operację, jednak będą ją ciąć jak do cesarki, trochę się denerwuję, ale już w pn za tydzień pojedziemy do nich i zostaniemy tydzień to pomogę trochę mamie :) a mała doda mamie pewnie energii, bo to taki maluch to dużo radości.
 
Asiu , płaci się do każdego 10go miesiąca skłądkę zdrowotną - tez mam swoją działalność.

Ludziku, no podpatrzyłam jak się zamotałyście :tak:

B jeszcze śpi. Najgorzej jest właśnie tak wieczorem, obudzi się, zje i najchętniej poszedłby spać. No ale trzeba jeszcze się postymulować więc go rozjuszam na dobre i nie poleży sam bo marudzi non toper aż w koncu płacze.
H miał wczoraj imieniny, dostał lego więc dziecka aktualnie nie mam :-)
 
Ludzik fajne bodziaki:) i fajnie wyglacie w chuscie, ja tez w kieszonke wiaze.

Lenka od 2-3 dni wiecej spi i troche sobie marudzi, ale nie ma goraczki ani nic. Myslicie, ze to moga byc zęby?
 
Agamemnon chusta świetnie wycisza dziecko, co prawda nie zniechęcaj się, bo czasem przy samym wiązaniu jest krzyk:)
 
Juz wiem jak to jest. To sa kuzwa zlamasy. Jak jestem na dzialalnosci gospodarczej to pomimo ze mam l4 od 10 .10 to musz im zaplacic skladki za pazdziernik do 10.11 i dopiero jak kasa wplynie to oni maja 30 dni na wyplate mi zasilku.
Wiec ide strzelic sobie w lep. Bo nawet jak jutro zrobie im przelew to oni maja czas do 6.12 :-/ :-/ masakra.
Asia normlanie ręce opadają :wściekła/y: powiem ci że z becikowym nie lepiej. Myslałam że osiwieje jak mi pani powiedziała ile dokumentów mam złozyć a na dodatek w 2013 zarówno ja i maz zmienialismy pracę co generuje nam dodatkowe dokumenty do doniesienia............. predzej kredyt na 50000 bym wzięła:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Z dobry wieści to:
- nie mam juz szwów
- jutro powinnam miec leżaczek dla Alusi (prezent od babci)
- dostałam becikowe z PZU (a wczoraj wniosek złozyłam) jak widać da się...
 
Ostatnia edycja:
Grzanko być może to zęby, np H właśnie jak miał wyjść ząb to był taki bardziej apatyczny niż żywotny :happy2:

Ludziku, no wieczorem to B może wydzierać japacza ale to u niego jakaś norma taka. Swoją drogą mam nadzieje właśnie, ze się wyciszy.

iwo
też uważam, ze prędzej dostałabym duży kredyt niż becikowe. Jak mi koleżanka powiedziała ile trzeba dokumentów to się za głowę złapałam :szok:
 
reklama
Iwo - ale jak już dostaniesz ten oszałamiający przelew na 1000zł to poczujesz ze było warto :-)


Ja dziś wyskoczyłam na godz. mały sprzedany był sąsiadce (ma 1,5roczna córkę i w lutym rodzi 2-gą) i stwierdziła ze będzie mieć przerąbane ze swoja starsza i noworodkiem. Mały oczywiście wyczuł że mnie nie ma i nie spał ale tez nie płakał, zdążyła go 2 razy przewinąć wypił 50ml.

A się dalej strasznie pocę w nocy to koszulka było normalnie mokra:baffled:.
 
Do góry