reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Ze Staraczek 2013

Na mnie oczywiscie mozna liczyc. Tez cos wrzuce do skarbonki lecz musze dostac kase z zusu.

Tekla my sie nie znamy. Tymek ma obledne oczy!!!
 
reklama
dziewczyny kochane nadrabiam ten czas co mnie tu nie było i widzę, że w pewnym momencie poczułyście się przeze mnie olane... to nie tak.... próbowałam się zalogować do tego forum, ale mnie ciągle wywalało, więc się nie chciałam denerwować... ale myślami byłam cały czas z Wami :tak:

mam trochę problemów z małym.... tzn od 3 dni muszę go dokarmiać przez co mi psychika siada, że jestem złą matką i mam złe mleko :-( mały po wyjściu ze szpitala miał zalecone przyjmowanie żelaza przez co prawie w ogóle nie spał i ciągle płakał :-( po odstawieniu spokój :tak: teraz wstaje na jedzenie co 1-3 :szok: czasem się strasznie krztusi, harczy, mruczy itp :baffled:
 
Cześć Dziewczyny!

Ja ja tez sie dawno nie odzywalam. Jeszcze pracowałam, dopiero od ńiedawna jestem na zwolnieniu. Troche kłopotów rodzinnych miałam, ale juz ok. U nas ok, rosniemy, brzuszek mi wysżedl juz całkiem ciazowy, chociaż przez ostatnie 3 tygodnie nic nie przytyłam, mam tylko 6,5-7 kg na plusie. To chyba dobrze. Mam nadzieje, ze młody rosnie - dowiem sie w poniedziałek. A dzisiaj kupiłam furę dla Piotrusia i fotelik. Takze dumna jestem z zakupow jak paw.

Mychunia serdeczne gratulacje dla szczęśliwych rodziców!

Widze, ze zniknelyscie. Ja co prawda wiećej was czytałam, bo duzo mądrych rzeczy z doświadczenia pisalyscie, ale lubiłam tutaj zaglądać.

Pozdrawiam Was wszystkie!
 
reklama
Do góry