reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• O tym, dlaczego warto robić usg w ciąży? O pani, która nieoczekiwanie dowiedziała się, że zostanie mamą bliźniąt. O tym co wspólnego ma żel do usg z dźwiękiem rozmawiam z dr Filipem Dąbrowskim. Obejrzyj, bo rozwiewamy wątpliwości

Opowiedz, jak to jest zobaczyć pierwszy raz maleństwo w brzuszku. Dziękuję Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża?

Holle

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Witam ostatni okres miałam 20 sierpnia kochałam się z mężem 29-30 według kalendarzyka owulację miałam 2-3 września czy jest możliwość zajścia w ciążę ? I czy testy ciążowe mogą pokazać zamiast ciążę to owulację ? Bo robiłam testy 7 dni po stosunku i były dwie kreski druga słabsza ale widoczna byłam na USG ale nic nie widać w poniedziałek mam wyniki bety

reklama

monitkaz

Fanka BB :)
Miasto
Ok Wrocław
Rozwiązania
0
Witam ostatni okres miałam 20 sierpnia kochałam się z mężem 29-30 według kalendarzyka owulację miałam 2-3 września czy jest możliwość zajścia w ciążę ? I czy testy ciążowe mogą pokazać zamiast ciążę to owulację ? Bo robiłam testy 7 dni po stosunku i były dwie kreski druga słabsza ale widoczna byłam na USG ale nic nie widać w poniedziałek mam wyniki bety
Trzeba poczekac jeszcze kilka dni.

Fado123

Rozwiązania
2
skoro owulację miałaś 4 dni temu ,to jak po 7 dniach robiłaś test? ja tu czegoś nie rozumiem ,albo pomyliłaś miesiące ,ale test ciążowy pokazuję ciąże ,nie owu więc jeśli była 2 blada kreska ,ale w odpowiednim czasie ,to raczej to ciąża ,tylko nie z tego miesiąca

jasani

Miasto
Wrocław
Rozwiązania
24
Pozytywne testy 7 dni po stosunku? Raczej wątpię. Może robiłaś testy owulacyjne?

Holle

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
skoro owulację miałaś 4 dni temu ,to jak po 7 dniach robiłaś test? ja tu czegoś nie rozumiem ,albo pomyliłaś miesiące ,ale test ciążowy pokazuję ciąże ,nie owu więc jeśli była 2 blada kreska ,ale w odpowiednim czasie ,to raczej to ciąża ,tylko nie z tego miesiąca
Sama nie wiem jakim to cudem a , jakby była to ciąża z innego miesiąca to by już było widać coś na usg

Fado123

Rozwiązania
2
dobrze że zrobiłaś bete ,ona wszystko wyjaśni ,a czy okres był okresem ,czy plamieniem ? jeśli byłoby to z lipca to tak byłoby widać chociaż pęcherzyk,

Holle

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
dobrze że zrobiłaś bete ,ona wszystko wyjaśni ,a czy okres był okresem ,czy plamieniem ? jeśli byłoby to z lipca to tak byłoby widać chociaż pęcherzyk,
Okres raczej 3 dyniowy ale okres , więc nie wiem o co chodzi mam nadzieję że beta coś wykaże , bardzo bym chciała być w ciąży

Fado123

Rozwiązania
2
wydaję mi się ,że to wadliwe testy ,bo Ty od ost @ to teraz możesz być po owulacji ,jeśli cykle regularne ,więc żaden test nie pokaże ciąży na tak wczesnym etapie ,chyba że to faktycznie były testy owulacyjne

reklama

Holle

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
wydaję mi się ,że to wadliwe testy ,bo Ty od ost @ to teraz możesz być po owulacji ,jeśli cykle regularne ,więc żaden test nie pokaże ciąży na tak wczesnym etapie ,chyba że to faktycznie były testy owulacyjne
Ale robiłam dwa takie testy i dwie kreski tylko jedna blada ale widoczna i robiłam dwa innej firmy i to samo , i pokazały się praktycznie od razu

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Instakonkurs! Świętuj z Befado urodzinowy koniec wakacji!

Zgłoszenia przyjmujemy do 15/09/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 22/09/2019

Nowe pytania

Do góry