reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciaza?

Somememories

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
18 Wrzesień 2019
Postów
48
Czesc kobietki!
przychodze z pewnym pytaniem,a wiec dwa dni przed owulacja uprawialam seks z moim facetem z koncem w srodku, bylo to 3 wrzesnia owulacje mialam 5. Od okolo 5-6 dni czuje sie dosc dziwnie,myslalam ze jest to spowodowane zblizajaca sie miesiaczka,ale patrzac sie na swoje odczucia co miesiac przed okresem cos mi nie pasowalo, jestem strasznie zmeczona(nie wazne co robilam) od 3 dni mam bol brzucha, nie jest on taki sam jak jak tuz przed okresem, zaparcia i gazy sa na porzadku dziennym,bola mnie piersi,przez cale dni mnie mdli, zdarzylo mi sie juz wymiotowac,zdarzyly sie zawroty glowy i jestem bardziej wyczulona na zapachy. Jestem 2 dni przed okresem, myslicie ze nie jest za wczesnie na objawy ciazy? Albo na robienie testu?
 
reklama
I na tych samych testach co ty... Więc może coś z nimi nie tak.. W 13 dc miałam wyraźny pozytyw kreska testowa mocniejsza od kontrolnej potem 2 dni spadek i 16dc znowu pozytyw już od 2 dni...
Ta są jedyne testy które cokolwiek pokazują. Przy cyklu, który miałam monitorowany korzystałam jeszcze z jakichś aptecznych i one pomimo potwierdzonej owu nie pokazały nic. :) W innym wątku dziewczyna napisała mi, że miała podobną sytuację i liczenie do @zaczęła od drugiego pozytywnego i tak rzeczywiście przyszła. Ja już po 18dc przestałam robić bo mi się skończyły. Z tym, że zawsze po owu muszę brać dupka, więc odczekalam do poniedziałku i dopiero w razie co zaczęłam brać;)
 
reklama
Dziewczyny taki przyrost bety w trzy dni niestety nie wróży nic dobrego. Beta w ciąży 24 h powinna urosnąć przynajmniej 70% najlepiej 100%. Bardzo mi przykro.
Sommer jak u ciebei?
Pamiętajcie tez ze jeśli beta jest niska to może być ciqza pozamaciczna. Wtedy wychodzi test i beta a niestety ciąża pozamaciczna. Częstym pierwszym objawem jest krwawienie.
 
Testy owulacyjne robi się do momentu, kiedy pierwszy wychodzi pozytywnie i od tego momentu się działa przez +/- tydzień, po co robić te testy codziennie?
Tak się mówi, jednak mój lekarz kazał robić przynajmniej od 10dc do 20dc bo raz miałam owu w 14dc A raz w 18dc. A później takie cyrki :D no nic nie zrobię, bamboszenie jak najbardziej było w tym czasie więc nie pozostaje nic tylko czekać:D
 
Dziewczyny taki przyrost bety w trzy dni niestety nie wróży nic dobrego. Beta w ciąży 24 h powinna urosnąć przynajmniej 70% najlepiej 100%. Bardzo mi przykro.
Sommer jak u ciebei?
Pamiętajcie tez ze jeśli beta jest niska to może być ciqza pozamaciczna. Wtedy wychodzi test i beta a niestety ciąża pozamaciczna. Częstym pierwszym objawem jest krwawienie.
U mnie wszystko dobrze czekam na wizyte w poniedzialek. Ostatnio jak odebralam wyniki i omawialam je z moim lekarzem rodzinnym ktory specjalizuje sie tez w ginekologii z tego co mi mowila, to powiedziala ze wyniki sa bardzo dobre i przyrost jest okej, zadnych krwawien ani plamien nie mam, brzuch nie boli poza takimi najbardziej dokuczliwymi objawami jak straszne zmeczenie czy wymioty i mdlosci czuje sie ok. Nie nastawiam sie jakos bardzo pozytywnie na poniedzialkowa wizyte, bo wszystko moze mnie czekac,aczkolwiek tez nie nastawiam sie jakos bardzo negatywnie i nie lapie paranoi. Wszystko okaze sie na usg.
 
Ostatnia edycja:
U mnie wszystko dobrze czekam na wizyte w poniedzialek. Ostatnio jak odebralam wyniki i omawialam je z moim lekarzem rodzinnym ktory specjalizuje sie tez w ginekologii z tego co mi mowila, to powiedziala ze wyniki sa bardzo dobre i przyrost jest okej, zadnych krwawien ani plamien nie mam, brzuch nie boli poza takimi najbardziej dokuczliwymi objawami jak straszne zmeczenie czy wymioty i mdlosci czuje sie ok. Nie nastawiam sie jakos bardzo pozytywnie na poniedzialkowa wizyte, bo wszystko moze mnie czekac,aczkolwiek tez nie nastawiam sie jakos bardzo negatywnie i nie lapie paranoi. Wszystko okaze sie na usg.

I co wiesz już coś?
 
reklama
Do góry