reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża

Dołączył(a)
8 Luty 2021
Postów
1
Uprawialam seks z moim partnerem ok. 5 czyli 21.12 dni przed owulacja i kropla spermy nasienia, dosłownie kropla po pochwie i zatrzymala sie przy wejsciu i partner od razu to wytarl (wytrysk nie byl w srodku). 9.01 dostalam okres byl obfity, bylo duzo skrzepow i bardzo bolal mnie brzuch.
Teraz okres spoznia mi sie 2 dzien dodam, że od grudnia z parterem nie wspolzylismy. Brzuch mnie caly czas boli tradzik wyszedl a okresu dalej nie ma. Czy moze opoznic sie ze stresu czy jak? Na razie nie mam mozliwosci zrobienia testu a tym bardziej badania krwi bo mam kwarantanne. Czy jest jakaś możliwość, że jestem w ciąży? Wiem, że żadna z Was nie wie w 100% ale chodzi mi o to czy któraś z Was była w takiej sytuacji. Czuje się normalnie nie mam żadnych zmian. Pochwa jest cały czas sucha ani grama śluzu
 
reklama
W takiej sytuacji, czyli jakiej? Że nie wspolzylam od grudnia? Że mam trądzik, czy że boli mnie brzuch? Póki nie zrobisz testu nikt nie da Ci odp czy jesteś w ciąży, aczkolwiek jak była @ w styczniu to szanse są niewielkie.
 
Dlaczego po prostu nie zrobisz testu? 🤷‍♀️
Niestety nikt tu nie jest wróżka i nie powiemy Ci czy jesteś w ciazy. Rozumiem że jeśli to nie był stosunek pełny z wtryskiem to był przerwany tak?
 
Droga autorko odpowiadając na twoje pytanie nie raczej na 99% nie jesteś w ciąży. Po pierwsze miałaś okres drugie tak od stresu na pewno może nie przyjść miesiączka. Spokojnie czekaj na okres

Do dziewczyn odpowiadających na pytania już któryś raz z kolei widzę wasze odpowiedzi to słabo się robi . Czytajcie pytania chcecie pomóc to odpowiadacie ale na pytanie a nie wyśmiewacie się . Dziewczyna piszę , że jest na kwarantannie to jak ma zrobić test albo betę. Trochę życzliwości dla innych. Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
Obstawiam ze w ciazy nie jesteś, mialas okres ,a to ciaze praktycznie wyklucza ,nie współżyłas, a bez tego ciazy byc nie może
 
reklama
Życzliwość zamiast rzyczliwosc. Tak bywam złośliwa i owszem przeczytałam, że autorka jest na kwarantannie ale prawdą jest że dopiero jak zrobi test lub badanie pozna odpowiedź. Nikt z nas za nią testu nie zrobi. Pisanie na forum niewiele da, a jak 4 osoby napiszą że to ciąża, a 7 że jednak nie to znaczy że będzie czy nie będzie w ciąży??
 
Do góry