reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża

Dołączył(a)
28 Grudzień 2021
Postów
1
Witam , pomóżcie czy która z was tak miała ?
Podejrzewam że jestem w ciąży więc wczoraj zrobiłam test beta HCG i niestety wyszedł negatywnie <0.1 , dziś dla potwierdzenia zrobiłam test i wyszedł bardzo dziwnie od razu pojawiła się najpierw pozioma kreseczka a później dwie pionowe ta druga dość blada . Czy to może jednak być ciąża ?
 
reklama
Raczej mała szansa na ciąże. Test sikany ma szansę się pomylić, badanie krwi w laboratorium bardzo rzadko
 
Ja miałam sytuacje ze robiłam test 2 dni przed @ wyszła słaba kreska, na następny tez słaba, jeszcze na następny pojechałam na betę do laboratorium a rano jeszcze zrobiłam test który już był mniej widoczny i beta wyszła <0,2 za 4dni dostałam @. Być może coś się zaczynało ale się nie utrzymało bo dziwne ze 3 testy wyszły. Jak robiłaś jeden test może był wadliwy
 
Do góry