reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża

Dołączył(a)
20 Marzec 2022
Postów
1
Hej, proszę o wyrozumiałość. Miała miejsce sytuacja awaryjna. Ostatnia miesiączka zaczęła się 02.03.22 w dniu 08.03.22 uprawiałam sex, teoretycznie to dni niepłodne, tak wynika z obliczeń. Sex w prezerwatywie bez wytrysku, ale podczas stosunku zsunęła się i została w środku. Po tej sytuacji nic już więcej nie było szybko nastąpiła orientacja co się stało. W dniu 10.03.22 na wszelki wzięłam tabletkę po. Czy mam się czym martwić? Dużo się naczytałam w internecie? Czy jest jakieś ryzyko ciąży?
 
reklama
Hej, proszę o wyrozumiałość. Miała miejsce sytuacja awaryjna. Ostatnia miesiączka zaczęła się 02.03.22 w dniu 08.03.22 uprawiałam sex, teoretycznie to dni niepłodne, tak wynika z obliczeń. Sex w prezerwatywie bez wytrysku, ale podczas stosunku zsunęła się i została w środku. Po tej sytuacji nic już więcej nie było szybko nastąpiła orientacja co się stało. W dniu 10.03.22 na wszelki wzięłam tabletkę po. Czy mam się czym martwić? Dużo się naczytałam w internecie? Czy jest jakieś ryzyko ciąży?
Myślę że nie, na wszelki wypadek zrób test w dniu spodziewanej miesiączki, ale ogolnie po tabletce może Ci się cykl rozregulować. Ja długo na okres czekałam po niej.
 
Hej, proszę o wyrozumiałość. Miała miejsce sytuacja awaryjna. Ostatnia miesiączka zaczęła się 02.03.22 w dniu 08.03.22 uprawiałam sex, teoretycznie to dni niepłodne, tak wynika z obliczeń. Sex w prezerwatywie bez wytrysku, ale podczas stosunku zsunęła się i została w środku. Po tej sytuacji nic już więcej nie było szybko nastąpiła orientacja co się stało. W dniu 10.03.22 na wszelki wzięłam tabletkę po. Czy mam się czym martwić? Dużo się naczytałam w internecie? Czy jest jakieś ryzyko ciąży?
Ja bym ciąży z tego się nie doszukiwała, dni niepłodne, tabletka :) ale dla pewności zrób test za kilka dni, będzie już 2 tygodnie po tej sytuacji i będzie wiarygodny
 
Do góry