reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża

Dołączył(a)
5 Październik 2023
Postów
2
Hej dziewczyny mam nieregularne cykle trwające od 41 do 27 dni
Od jakiegoś czasu podejrzewam ciąże
17 września miałam owulacje na to wskazywały moje objawy gesty śluz jak białko jajka było go mnóstwo i ogromna ochota na seks w ten dzień kochaliśmy się z zabezpieczeniem jednak gumka się zsunęła i skończyliśmy we mnie.
Mam dziwne objawy biały śluz wodnisty kremowy, ból jajników, ból podbrzusza jak bym miała zakwasy i żyły widoczne na piersiach.
Robiłam testy ciążowe w dniach 21 26 28 września negatywne Boże coś przebijało ale nie mam pewności bo je wyrzuciłam
Dziś zrobię kolejny test a jutro pójdę na beta
Dziewczyny błagam powiedzcie mi jakie wy miałyście objawy i kiedy test powinien wyjść wiarygodny
 
reklama
Jesli mialabys owulacje 17 wrzesnia to dzisiejszy test wyszedlby pozytywnie juz.
Ale tak na dobra sprawe nie wiesz nawet, czy wgl owulacja wystapila.
 
Do góry