reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciążowe brzuszki :-)

reklama
Piekne brzuszki dziewczyny :) rośniemy, rośniemy ;)

Judy ja wlasnie ide do szafy wygrzebac spodnie ciążowe bo po poludniami od godz 14-15 normalne jeansy mnie już cisną i rozpinam guzik.
 
Mamka ja już pisałam że przez to że po pierwszej ciąży mi sporo zostało a teraz jeszcze szybko doszło to wchodzę tylko w legginsy i jedne spodnie. Żeby mieć w czym chodzić musiałam wyjąć ciążowe. Powoli widać ciąże ale jak założę luźną bluzkę to jeszcze nie rzuca się w oczy aż tak ;)
 
Dziewczyny sliczne brzuszki <3

Ja juz od 2 tyg nosze ciazowki bo mimo ze na wadze -1kg to spodnie sa mega ciasne i boje sie ze uszkodze dzidzie jak sie tak bede sciskac :-)
 
No to wiadomo ze az tak sie w oczy jeszcze nie rzuca ale brzuszek masz spory. Ja chodzę w jak najbardziej opinajacych bluzkach zeby bylo widac ;) a po ciazy tez mialam troche wystajacy brzuch tzn wywalało mi go po jedzeniu czyli to znaczy ze płaski byl jedynie na czczo. I ogromne wzdęcia mnie meczyly od porodu tak jakby wszystko mi sie w brzuchu poprzestawialo:/
 
reklama
Chodzę w tym w co się mieszczę ;) raz opięte , raz luźne. Jeszcze dochodzi kurtka i mimo że brzuch jest to jak mówię o ciąży to wszyscy mówią że nie widać. No może oni nie widzą ale ja tak :)
 
Do góry