reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciążowe brzuszki :-)

Zobacz załącznik 720408

Jej! Ja dopiero diś odkryłam, że tu sa inne watki. I ja Wam na główny wrzucam foty, a tu taka piękna kolekcja brzuchów !!!:-) jestem zauroczona i widzę,że nie tylko ja mam wielgachny, co mnie raczej cieszy :D bo myślałam, ze jestem jakims wybrykiem natury.

brzuch zeszłotygodniowy 11 tc
 
reklama
Mry uroczy ten twój brzuszek, dobrze, że odkryłaś ten watek bo teraz musisz zrobić aktualizację brzuszka i nam pokazać ;D
W ogóle dziewczynki co jeszcze się nie pochwaliły proszę szybciutko wrzucać foteczki :laugh2:
 
Śliczne brzuszki :-) też dawno tu nie zaglądałam.

Mry, mój brzuszek też duży, ale coraz nas więcej, jak widzę, super :-)
Roxxi, następną fotę zrobię boczkiem, tak jak pytałaś ;-)
 
przepraszam jakość fatalna
Myślałam że tylko ja mam już tak duży brzuch a tu proszę ;)
 

Załączniki

  • 1448402938642.jpg
    1448402938642.jpg
    21,7 KB · Wyświetleń: 173
Fiolka, wcale nie duży tylko w sam raz ;) Wszystkie mają piękne i w sam raz. Niczym się nie martwcie, bo te co szybko wystartowały później mogą zwolnić, a malutkie brzuszki gonić duże ;)
Jakość też jest ok ;D Ja mam problem bo lustro na korytarzu mam z kwadratów i wszystko przecinają i nic nie widać więc muszę się nieźle nagimnastykować żeby zrobić fotę, bo wy robicie zdjęcie odbiciu;(

Ale brzuszek podrósł i w sumie w luźnej bluzce dalej ginie, ale w dopasowanej wygląda już jak ciążowy a nie wzdęciowy ;)
 
reklama
Do góry