reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciążowe dolegliwości

wanda_23

Fanka BB :)
Dołączył(a)
24 Sierpień 2005
Postów
6 078
Miasto
Wlkp
No to założę Wam dziewczyny pierwszy watek :) A moderatowka pewnie dorzuci tu zaraz to 4 stronki ze Starajacych sie :)
A przy okazji trzymam kciuki za Rybke i mam nadzieje ze tu dolaczy na dobre :)

ZMIENIAM WAM NAZWE WATKU, ZEBY NIE BYLY DWA WATKI TAKIE SAME :)
 
reklama
Jak to ślicznie juz wygląda na liścieKwiecień 2007.A niedawno jeszcze był Kwiecień 2006

Rybka_24 trzymam kciukaski za fasolinke z bardzo mocnym serduszkiem.

Kwietniowa mama 2006 z Dominisią.
 
spokojnie napewno niedlugo bedzie was juz duzo wiecej a narazie zycze wszystkim kwietnioweczka spokojnych 9 miesiecy od lutóweczki :laugh: ;D
 
Dziewczynki życzę powodzonka i szczęsliwego finału już w kwietniu 2007 ;)

Jak ten czas szybko leci, jeszcze niedawno wrześniówki 2006 były na końcu listy PRZYSZŁYCH MAM, a tu mu już finiszyjemy ;)
 
reklama
Kochane Kwietniowki - zmieniam Wam nazwe mojego topiku, zeby nie bylo dwoch takich samych watkow.

Malo Was narazie, ale spoko, ja wsrod grudniowek tez pozno moglam sie ujawnic, bo termin byl na 28 grudnia :) Takze jeszcze te co maja w brzuszkach male byczki, moga o tym nie wiedziec.
Pozdrawiam.
 
Do góry