reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cień cienia na teście ??

Powodu nie ma wszystko jest w porządku niby, fakt mam nieregularne cykle ostatnio trochę lepsze wyregulowane tabletkami w poprzednim cyklu tylko 2 dni spuznienia były owu wiem kiedy występuje bo mam bóle owulacyjne i testy owu potwierdzają. Właśnie wiem że powinna już być wyraźną ale zaskoczyło mnie ze wogule się pojawiła skoro nie było by hcg nie było by kreski.... Się okaże w poniedziedzialek na następnym tescie
daj znać jak wyszedł kolejny test jak na betę mozesz dopiero później . 😊
 
reklama
Powodu nie ma wszystko jest w porządku niby, fakt mam nieregularne cykle ostatnio trochę lepsze wyregulowane tabletkami w poprzednim cyklu tylko 2 dni spuznienia były owu wiem kiedy występuje bo mam bóle owulacyjne i testy owu potwierdzają. Właśnie wiem że powinna już być wyraźną ale zaskoczyło mnie ze wogule się pojawiła skoro nie było by hcg nie było by kreski.... Się okaże w poniedziedzialek na następnym tescie
Powód jakiś musi być. Jakby go nie było to byłabyś w ciąży już dawno temu. A kiedy miałaś owulację? Objawy i testy nie dają 100 % pewności, że do niej doszło.
 
Powód jakiś musi być. Jakby go nie było to byłabyś w ciąży już dawno temu. A kiedy miałaś owulację? Objawy i testy nie dają 100 % pewności, że do niej doszło.
Według testów i objawów miałam owu 3.02. Ale tak się zastanawiam czy się nie przesunąła na puzniej bo słaba ta kreska jak na taki czas po
 
No to 20 dni po owu to kreska jest ledwo co. A testy czasami mogą być fałszywie dodatnie. Niestety.
Zdaje sobie z tego sprawę tylko na tyle testów co w życiu zrobiłam nigdy nie wyszedł mi nawet cień cienia zawsze puste białe pole... Może i to nie ta kreska na którą czekam się okaże
 
reklama
🤩
 

Załączniki

  • IMG20240225150140.jpg
    IMG20240225150140.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 91
Do góry