reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cień drugiej kreski-czy to moze byc ciaza??

Dołączył(a)
22 Maj 2018
Postów
4
A4D34EA8-98CC-4D3F-955D-A614D6C36F32.jpeg

B5847091-3A62-4CCB-B5E1-8F21B9ACD297.jpeg

witam wszystkie panie!

Jestem mama dwojki urwisow, na poczatku stycznia poroniłam(11tc). Rowno 3 miesiace od zabiegu łyżgeczkowania dostalam miesiaczke(19.04) , dni płodne wypadały mniej wiecej 14-16dc i z meżem działaliśmy juz od 9 dnia , co dwa dni az do 20dc. 23-24 dc miałam różowe plamienia, bylam w tych dniach osłabiona ,mialam nudnosci i obrzmiale piersi. Podejrzewalam ze to bylo zagniezdzenie . Wydalam juz chyba fortune na testy ciazowe , w sumie to z wlasnej glupoty badz tez nadziei(bardzo chcialabym znow zaciazyc ) testy wykonywalam juz od 24dc i wszystkie ujemnie,29dc bylo jakies „zabrudzenie” ale powtorzylam test w tym samym dniu,ok 13 i sladu nie bylo. Od wczoraj bolal mnie bardzo brzuch i zauwazylam rozowe plamienie,juz bylam przygotowana ze to @ nadchodzi ale okres nie przyszedl mimo ze to juz 33dc dlatego wczoraj pokusilam sie wieczorem na zrobienie testu(czulosc 40Im/U). Wyszedl jakis cien cienia,dołaczam zdjecie. dziewczyny doradzcie ,jestescie ekspertkami lepszymi niz niejeden lekarz. Dodam ze piersi mam caly czas obrzmiale, otoczki sa powiekszone,mam zgage ,dziwne zachcianki zywieniowe ,mdlosci i zaparcia. beta hcg nie wchodzi narazie w gre bo jestem w USA i kosztuje tu 65$ w dodatlu trzeba miec skierowanie od lekarza a nie mam póki ubezpieczenia (jestem w trakcie procesu o wize emigracyjna)
 

Załączniki

  • A4D34EA8-98CC-4D3F-955D-A614D6C36F32.jpeg
    A4D34EA8-98CC-4D3F-955D-A614D6C36F32.jpeg
    1 MB · Wyświetleń: 21 097
  • B5847091-3A62-4CCB-B5E1-8F21B9ACD297.jpeg
    B5847091-3A62-4CCB-B5E1-8F21B9ACD297.jpeg
    479,1 KB · Wyświetleń: 20 870
reklama
Najlepiej zrób test z porannego moczu wieksza pewność ja robiłam test Pink 23 dc i była słaba kreseczka ale wierzyłem że jestem w ciąży i w dzień @powtórzyłam i już były 2 krechy
 
ile

ile najlepiej odczekac? dwa dni?:)
Poczekaj jeszcze do 40dc moim zdaniem ten cień z pierwszego zdjęcia nic nie znaczy a co do objawów część z nich może być psychosomatycznych część menstruacyjnych. Wiem co czujesz i wiem że zalecenie cierpliwości nic ni da jednak spróbuj mimo to nastawić się na miesiączkę a nóż widelec może się miło zaskoczysz czego ci życzę serdecznie.
 
Poczekaj jeszcze do 40dc moim zdaniem ten cień z pierwszego zdjęcia nic nie znaczy a co do objawów część z nich może być psychosomatycznych część menstruacyjnych. Wiem co czujesz i wiem że zalecenie cierpliwości nic ni da jednak spróbuj mimo to nastawić się na miesiączkę a nóż widelec może się miło zaskoczysz czego ci życzę serdecznie.
Dziekuje Ci ,siedze jak na szpilkach , dwie poprzednie ciaze byly dosyc duzycm zaskoczeniem i dopiero teraz jak na prawde sie staramy to sie wsluchuje w swoj organizm, chyba az za bardzo ;)
 
reklama
U mnie był jeszcze mniej widoczny cień, coś jak cień cienia i w tym momencie ten cień cienia mocno mnie kopie , jestem w 9 miesiącu ciąży :-) ogólnie zrobiłam wiele testów w swoim życiu i jeśli nie było ciąży to nawet cienia nie było widać, więc bądź dobrej myśli :-) i oczywiście polecam zrobić beta hcg , to da 100% pewności :-)
 
reklama
Do góry