reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

Cień drugiej kreski-czy to moze byc ciaza??

czy to moze byc pozytywny wynik?

• tak

Głosów: 5 35,7%
  • nie

Głosów: 4 28,6%
  • nie da sie stwierdzic

Głosów: 5 35,7%

• Wszystkich głosujących
    14
reklama

JoAnnA250694

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
JoAnnA, wierz mi, na Twoich testach to NIE JEST cień cienia...
Zdjęcia z lampą dobrze widać ,ale ten pierwszy od prawej był bodajże pierwszy taka jasniutka kreska była, pokazałam swojemu a on że nic nie widzi i że bez sensu robić wiecej, ale się uparłam i ten w środku był robiony rano i dużo bardziej wyraźniejszy

BetiPS

Fanka BB :)
Rozwiązania
1
Co to za pomysł ? Na pewno nic się nie dzieje. Nie porównuj testów! Na pewno jest wszystko w porządku i bądź dobrej myśli ☺ 3mam kciuki☺

Rozwiązania
0
U mnie takie testy i też się zastanawiam czy jestem w ciąży staramy się już długi czas o dziecko a nasze pierwsze ma 4 lata i po miesiącu starania było a tu już ponad rok starania i nic więc mam nadzieję że ten cień to oznaką dziecka

Załączniki

reklama

Nulini

Po prostu szczęśliwa!
Miasto
Częstochowa
Rozwiązania
31
Niby jakiś cień jest, ale lepiej zrób betę, żeby mieć pewność i nie zastanawiać się całymi dniami, czy się udało czy nie ;)

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry