reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

ada witaj i gartki :-)
verita to szybko sie obudzili :-D
paula to jak lecisz samolotem to dowiedz sie,czy nie bedziesz potrzebowala zaswiadczenia od lekarza ;-)
autokarem to nawet nie wyobrzam sobie jechac..szczegolnie w ciazy,albo z dziecmi :szok::no:
a my dzisiaj bylismy na plotkach znajomej ,dzien milo zlecial i jeszcze dostalismy 3 kombinezoniki dla Maluszak :-),reszte ciuszkow odbiore ,jak juz zmienimy mieszkanko,bo wtedy zaczne przygotowywac kacik i wyprawke dla Malenstwa :tak:;-)
paula dziwne,ze nie chca ci dac :no:,mi zadnej laski nie robili..wkoncu to karty szcepien moich dzieci !!! zglosilam,ze wyjezdam i dostalam..popros chociaz o kserokopie..moim zdaniem powinni tobie dac :tak:,
 
Ostatnia edycja:
reklama
Mi karty szczepień nie chcą wydać :/ Pani powiedziała, że mam jej dać adres przychodni, do której mała się zapisze i oni wyślą pocztą :/ paranoja :/
No paranoja , ja tez powiedzialam ze zglosze sie do wrzesnia z kartami a tu lipa, nie mam kart, moze mojej mamaie uda sie ksero zrobic ze wzgledu na stare znajomosci ale mnie to strasznie wkurzylo, powiedzialam ze jak tacy madrzy to niech mojemu gp w anglii wysla a ja nie bede specjalnie jechala po karte szczepien zwlaszcza pod koniec ciazy czy z noworodkiem. :no:
 
witam z rana. jak tam samopoczucia?
Jeśli chodzi o podróż samolotem, to wydrukuję sobie pozwolenie na lot ze strony ryanair, bo tam takowe znalazłam, z lekarzem jestem umówiona na 27, a 6 lecę, a zaświadczenie nie może być starsze jak 2 tygodnie przed wylotem, także akurat,.
co do karty szczepień, to niestety nic z tego, wkurzyłam się jak nie wiem, bo macie racje, nikt łaski nie robi, w końcu to karta mojego dziecka.
 
mi tą kartę dały jakoś , a może chociaż skserują albo napiszą jakie i kiedy szczepeinia były, kurka przecież tu chodzi o zdrowie dziecka a nie jakieś głupie zasady faktycznie paranoja
 
paula dokladnie,powinni tobie dac ;-)
zaswiadczenie miej,bo to roznie bywa..czasami moga nie wpuscic do samolotu..
nigdy nie wiesz na kogo trafisz :tak:
verita w PL to wiecznie robia czlowiekowi pod gorke :wściekła/y:
u nas za oknem deszcz..,wrrr lepiej zeby przestalo padac,bo musze leciec na zakupy.. a w deszczu jakos nie mam ochoty ,noo i musze wkoncu kupic smykom buty i spodnie do szkoly,(boi juz kupuje od kilku dni i jakos nie moge dojsc do miasta :zawstydzona/y:))bo za tyd.w piatek zaczynaja..jak dobrze...bedzie troche spokoju :-D
 
PL to wiecznie robia czlowiekowi pod gorke :wściekła/y:
Wlasnie przez o nie chce wrocic do pl, ciagle cos zeby tylko zycie utrudnic
U nas jeszcze nie pada a ja tez musze do sklepow skoczyc bo syn szkole juz w srode ma, ostatni rok:-) musze mu koszule kupic bo jakos tak do gory wyskoczyl. :confused:
 
verita ja tez sobie nie wyobrazam wrocic na kraju i tam zyc...,tam to robia wszystko,byle czlowikowi utrudnic..:wściekła/y:
tu mi dobrze..chociaz czasami smutno i ciezko..ale dobrze :tak:;-)
u mnie corka ma w tym roku ostatnia kl.szkoly podstawowej..az sie boje..
jakos za szybko te dzieciaki rosna :zawstydzona/y:
za tydzien w srode mam wizyte w szpitalu i to bedzie rowno 3miesice do terminu :szok:,czekam juz na przeprowadzke,co zaczne szykowac kacik i wyprawke dla Maluszka..bo czas ucieka,a ja w proszku..zawsze wszytsko robie na ostatnia chwile,a potem latam jak kot zpecherzem :zawstydzona/y:
 
W POlsce podaje sie dziecku witamine d po urodzeniu, w Anglii nie slyszalam zeby mamy podawaly dziecku ta witamine.

Czy moge zapytac czy podajecie wit d dziecku czy staosujecie sie do angielskich zalecen?
 
reklama
Wisienka są teraz nowe wytyczne w NHS Vitamins and minerals - Vitamin D - NHS Choices i każda mama karmiąca powinna przyjmować wit D aż do 6 miesiąca życia dziecka po tym czasie należy ją podawać dziecku niestety w uk wit D jest w multiwitaminach więc podaje się je. Ja przywiozłam sobie wit D z Polski i podaję moje małej. Pozdrawiam
 
Do góry