reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciuszki , cudeńka , wózki , pierdołki dla skarbów i mam - allegro rządzi

Niezłe z kurą i krową :-D:-D Skąd się dzieciakom takie szalone pomysły wykluwają :happy2:

Zestaw konstrukcyjny super, mogłabym taki kupić, ale nie wiem, czy moja będzie się bawić, bo dla niej bardziej atrakcyjne są zabawki typu miarki do mleka niż jakieś tam wypasione zabawki.

A ma któraś z Was może taką tablicę do rysowania kredą i flamastrami? Znalazłam taką, taką i taką. Jest jeszcze ikeowska i super fajna tchibo.
 
reklama
Migotka- fajna ta z tchibo.
Już w zeszłym roku zastanawiałam się nad kupnem tablicy.
Miku ma teraz stosunkowo małą ale uwielbia na niej rysować kredą.
Kupię mu taką wypasioną o ile nie pomaluję wcześniej specjalną farba tablicowo-magnetyczną frontu szafki .
Mam wątpliwej urody szafkę w kuchni. Chciałam ja tak pomalować, na dole by sobie Miku bazgrał a u góry ja bym pisała listę sprawunków.
markolsonphoto.jpg

tumblr_kz8k30jSyV1qzhkri.jpg


Anusiasac- historia z obrządkiem przednia.Uśmiałam się do łez.

Miku dostał od chrzestnego ten tor Wadera o którego pytałam.
Trudno go będzie mu zniszczyć to fakt.
Informacja " TRASA 6metrów" jakoś to do mnie nie dotarła i po złożeniu przeżyłam szok.Zobacz załącznik 300379
 
Ostatnia edycja:
szopek kurcze to nie jest ten o którym pisałam tamten był taki rozlazły bardziej skomplikowany ten jest fajny... To jest ten co teraz jest w biedronce ?
 
Tak są w biedronce. :tak:
Są 4 rodzaje ale ja ich nie widziałam bo nie ja kupowałam. Nie chciałam tylko, żeby był to tylko taki wielopoziomowy parking który jest w ofercie.
Poza tym po takiej wersji "plaskatej "może jeździć pociagiem. Tu tez są zjazdy ale po prostu to ma 2 czy 3 piętra.
P. mu dzisiaj z tego zestawu ułożył mniejszy tor i była jak to mówi Miku " super zabawa".
 
Szopku chyba nie odpowiedziałam Ci jak pytałaś kiedyś o pociąg jaki kupiłam Ani. Dokładnie takiego nie ma na allegro ale to jest coś w tym stylu z dwoma wagonikami

Migotko Ania ma tablicę dwustronną firmy smoby. Dostała ją w zeszłym roku pod choinkę, czasami się nią bawi i wtedy wszystko w domu jest popisane kolorowymi pisakami, które z tablicy łatwo zmyć ale na ubranich zostają plamy.
Najfajniejsza jest ta tchibo.
 
Szopek, Mm - dzięki :tak: Chyba rzeczywiście szarpnę się na tą tchibo. Szczególnie że ostatnio Iga mnie przyłapała jak oglądałam w internecie tablice i pisałyśmy list do Mikołaja i tablica ma być :happy:
Opcja z pomalowaniem farbą tablicową też jest super :tak:
 
Migotka-żeby nie było. Ta z Ikei tez mi się widzi i cena przyjazna.

Mam kolejne pytanie zabawkowe.

W zeszłym roku kupiliśmy klocki Womar, takie duże. W zasadzie jedyne zastosowanie jakie Miku dla nich widzi to odlewanie się do klocka jak czuje , ze nie zdąży do kibelka. Wręcza mi potem taki prezent albo sam po cichu niesie wylać ( cicho rozchlapujac zawartość po drodze). Nie o tym mowa jednak.
Zastanawiałam się czy jest sens kupować mu inne klocki, dokładnie coś na kształt lego duplo. Najchętniej jakis zamiennik i tu kolejne pytanie czy jest sens iść w tańsze? Bo może zczepiać/rozczepiać się nie będą chciały?

U babci ma kilka klocków wielkości lego duplo i je układa. Duze mu chyba źle w dłoni leżą. Moze jednak nie jest klockowym chłopakiem po prostu...

Test :
a)Lego duplo np.takie
b) prawie jak lego duplo ( cos takiego choćby lub takiego i takiego z tej samej firmy )
d) żadne z wymienionych, kup kurę

Aha, bo wiecie rozumiecie, lego duplo ma cenę z księżyca i musiałabym się jakoś mocno spiąć żeby sprostać.
 
Ostatnia edycja:
przepraszam, ze sie wtryniam, ale ja jestem mega zwolenniczka jixinow :-) sa super! identyczne z duplo, bardzo wytrzymaly, twardy plastik. a cena niziutka. najgorecej polecam ten zestaw, u nas robi furore:

6188A kolejka HAPPY COUNTRY DUZE klocki Jixin 110e (1314587815) - Aukcje internetowe Allegro

ta kolejka super jezdzi, nawet bez torow, baterie bardzo dlugo trzymaja (mamy juz rok i nie wiem, czy w ogole choc raz zmienialam). tory sa dlugie (duza osemka) i mozna je dowolnie komponowac. do tego dokupilismy jeszcze klocki z serii smily play, one sa drozsze i w sumie bez sensu, ale zalezalo mi na duzym zestawie samych klockow. w kazdym razie pasuja.

takze jak ktos sie zastanawia - naprawde polecam :-) dla mnie najlepsza kolejka ever. i nawet nie za glosna, dzieki Bogu. taki mily w sumie, turkoczacy dzwiek.
 
reklama
Też mamy klocki Jixin (teraz zamówiłam policje na mikołaja) , faktycznie pasują do duplo.
Mamy kilka zestawów Jixin - niestety kolejka nie wytrzymała zderzenia z ziemią :-(
 
Do góry