reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciuszki , cudeńka , wózki , pierdołki dla skarbów i mam - allegro rządzi

jaaa, no cos ty... moja spadala juz chyba z kazdej wysokosci i dalej zyje. chlopaki lubia ja stawiac na stole i obserwowac, jak spada :sorry2: az w szoku jestem wlasnie :-)
 
reklama
to znaczy, że miałam jakiś kiepski model.
Na razie stoi u dziadka w naprawie ;-) liczę, że cos z niej będzie, bo to była naprawdę fajna zabawka
 
Dziekuję za odpowiedzi.

To ma teraz mentliczek-pętliczek w głowie.
Nabyłam drogą kupna gazetkę mini-mini z "gratisem" lego duplo. 3 klocki +koń. Miku w 7 niebie. Tak je dzierżył w rączkach , ze z wrażenia zgubił pluszowgo raka:-(, hit ostatnich dni ( 40 gr w plecy, był z ciuchola).
Potem oblukałam w sklepie Jixiny( Miku spojrzał i nazwał je od razu "dziwne lego"). Pan mi otworzył pudełko i troszkę się pomocowałam z klockami. Specjalnie użyłam takiego słowa bo łatwo nie było. Tak sobie z możliwością zczepiania a zwłaszcza rozczepiania.
To był ten zestaw
W lego wszytko pasuje idealnie. Moze oczekuę Bóg wie czego...
Po prostu tam pójdę z klockiem lego i sprawdzę jak tam sobie razem będą poczyniać, rasowiec z chińskim burkiem . Jeszcze raz się pobawię, tyle mojego.
W Biedronce mają być lego duplo, w dodatku czytałam , ze okej są jakieś biedronkowe prawie-jak- lego-duplo. Nigdy nie widziałam ale też nigdy nie patrzyłam.
Zobacz załącznik 301813
 
Szopek,moja kolezanka zakupila zestaw klockow jixin i wszystko jest ok,ladnie ze soba pasuje :tak::tak::tak:moje dziewczyny zawsze sie bawia nimi jak jestesmy w gosciach:tak:
 
Czepliwa jestem w temacie czepliwości klocków. ;-)
Kupię te JIXIN ( poszaleli z nazwą), tylko poszukam jakiegoś zestawu bez torów i pociągów bo mam ich powyżej uszu.
Najlepiej coś rolniczego.

Dziś napiszmy list do Mikołajka.
Coś nie potrafi zaczaić koncepcji Mikołajowej bo uważa , ze Mikołaja też trzeba kupić.

Z działu ciekawostka:
To jest ten zestawik lego co dodają do gazetki mini-mini , koszt 7.99, na allegro 12.99,
Sam konik 14 zł czy sam piesek 15.99. Jakiś biznesik niezły.
Uwaga ,uwaga duplowa kura za 15.99 , dokładam parę złotych polskich i mam żółtonóżkę kuropatwianą .
W drugim przypadku mam " około 200-220 jaj rocznie o kremowej skorupie i średniej masie 58 g" ale raczej nie jest żółtonózka kompatybilna z Jixin'ami/Lego.
 
Ostatnia edycja:
Sama sobie wątek prowadzę.

Chciałam tym razem zapytać o ciastolinę.
Kupowałam dotychczas jakaś tam color doh, taką taniznę-cieniznę. Bez akcesoriów ale zabawy co nie miara.

Chciałam mu teraz kupić już jakieś akcesoria ale czy wyciskarki lekko chodzą?
Czy nie będzie miał problemów z czymś takim.
Macie może jakieś zastawy warte polecenia.
nie chce nic skomplikowanego, coś o konstrukcji cepa, co trudno złamać, łatwo chodzi itp.
 
Ostatnia edycja:
My mamy takie z urodzin Play-Doh Ciastolina, Zestaw Kokosowa Małpka (1320802748) - Aukcje internetowe Allegro

Odczucia takie rewelacyjne na poczatku niektóre fajnie sie wciska ,glowe chyba cięzej.Problem w tym że ta ciatolina wysycha sztrasznie szybko i kupować stale to trudno nawet jak sie schowa do pudelka to po kilku uzyciach do wyrzucenia . Reklamuja na mini mini coś co podobno nie wysycha ale trudno uwierzyć .A i konstrukcja na pewno niew do rozwalenia. Teraz na Mikolaja musze zuzi kupić te pojemniki
 
Szopek, ja Ci nie pomogę, ciastoliny nie miałam. Ale też mam w planie kupno, więc przyłączam się do pytania :-)

Postanowiłam wspierać "porządkowy" rozwój mojej córki i zakupiłam dziś odkurzacz :-) na mikołaja, który będą dzieciaki miały w żłobku. Przyjdzie facio przebrany za mikołaja. Mam nadzieję, że moja nie wskoczy pani na czubek głowy, bo straszne strachajło jest. :sorry2:
 
reklama
My mamy takie z urodzin Play-Doh Ciastolina, Zestaw Kokosowa Małpka (1320802748) - Aukcje internetowe Allegro

Odczucia takie rewelacyjne na poczatku niektóre fajnie sie wciska ,glowe chyba cięzej.Problem w tym że ta ciatolina wysycha sztrasznie szybko i kupować stale to trudno nawet jak sie schowa do pudelka to po kilku uzyciach do wyrzucenia . Reklamuja na mini mini coś co podobno nie wysycha ale trudno uwierzyć .A i konstrukcja na pewno niew do rozwalenia. Teraz na Mikolaja musze zuzi kupić te pojemniki

Ja kupowałam badziewną ciastolinę, 6 czy 8 słoiczków za 12 zł. Też wysycha, czasami da się zreanimować , czasami idzie do kosza. Gorzej bo w 2 słoiczkach dotychczas była maź a nie ciastolina, nie dało się tego użytkować wcale, wysuszyć, zamrozić nic. A ostatnio nam nawet spleśniała w jednym słoiczku.
Pomyślałam, ze jak kupie jakaś markową to na dłużej się zda ale widzę, ze ma co liczyć na cuda.
Miku to się bawi ciastoliną codziennie i nawet jak muszę ciągle dokupować pudełeczka samej masy to nie płaczę bo widzę ile ma radochy.


Migotka- fajny odkurzacz. Zawsze widuje w sklepie takie modele amerykańskie, stojące.
 
Do góry