reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciuszki h&m

Matylda67

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Jaki rozmiar ciuszków kupić w h&m dla noworodka. 50 czy 56? Słyszałam że rozmiarowka wypada większa

reklama

c_or_nelia

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
56.
50 w hm sa bardzo malutkie.
Wcale nie. Ubranka 56 z hm są jak na rozmiar 62 z innych firm, np. f&f, a te są do 6,5kg i wyraźnie napisane jest w rozmiarówce hm, że ubranka 56 są od pierwszego do drugiego miesiąca życia dziecka. Spodenki na 56 z hm są takie jak 62, a nawet 68 innych firm, więc moim zdaniem zdecydowanie na początek lepiej kupić rozmiar 50, jeśli chodzi o hm. Tym bardziej, że ubrania z hm są rozciągliwe.

Martita8904

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Ale 50 napewade sa malutkie jak dla laleczki. Wiec lepiej kupic rozmiar 56 i zeby dzidzia w tym pochodzila a nie na tydzien czasu. Lepiej wieksze niz na styk.
Sama kupujac wyprawke nie kupilam zadnego ciuszka na rozmiar 50 ...

c_or_nelia

Rozwiązania
0
Ale 50 napewade sa malutkie jak dla laleczki. Wiec lepiej kupic rozmiar 56 i zeby dzidzia w tym pochodzila a nie na tydzien czasu. Lepiej wieksze niz na styk.
Sama kupujac wyprawke nie kupilam zadnego ciuszka na rozmiar 50 ...
50 z hm nie są takie malutkie. Mam dużo ubranek z hm i 50 jest równe 56 innych firm. Jak ktoś lubi jak na dziecku wiszą ubranka to niech kupi większe. Ja wolałam kupić dopasowane i nie martwic się, że dziecku będzie niewygodnie w wiszących ubrankach. Nie zapominajmy również, że dziecku w za dużym body będzie zwyczajnie zimno jak będzie tak wisieć i odstawać z każdej strony, a noworodki uwielbiają i czują się bezpiecznie otulone, czego za duże ubranie im niestety nie zapewni.
Poza tym to nie jest prawda, że z najmniejszego rozmiaru dziecko wyrasta w tydzień. 56 jest do 4,5kg, 62 do 6,5, a ubranka 56 z hm właśnie odpowiadają temu drugiemu rozmiarowi, dlatego ja wybrałam mniejsze. Oczywiście niech każdy robi co chce. Jeśli autorce nie przeszkadzają wiszące ubranka to niech weźmie 56.

c_or_nelia

Rozwiązania
0
Adjustments.JPG

Pierwsze to spodenki 62 z next, drugie to spodenki 56 z HM, a trzecie to również 62 z f&f. Te spodenki z HM wychodzą jak 68 bez podwinięcia góry, a z podwiniętą jak 62, więc noworodek się w nich utopi.
Body mam akurat w praniu, więc nie pokażę teraz jak to wygląda, ale naprawdę ubranka są rozmiar większe niż standardowa rozmiarówka innych sklepów.

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
N Ciuszki Potrzebuję porady 2
P Ciuszki i artykuły dla maluszka Przyszłe mamy 1
aga6 Wyprawka dla maluszka Marcowe mamy 2019 185
S Ciążowe ciuszki Potrzebuję porady 20
X Ubranka Potrzebuję porady 4
pinkaaa Jakie ciuszki na wyjscie ze szpitala - początek października! Noworodek 2
E II trymestr i wyprawka Ciąża, poród, połóg 30
B Fajne ciuszki dla dzieci i nie tylko Ogłoszenia - Śląsk 0
weronikabp Bielizna i ciuszki ciążowe Ciąża, poród, połóg 4
Edysiek Zadbana mama - kosmetyki, zabiegi pielęgnacyjne, nowe ciuszki i inne przyjemności Dzieci urodzone w kwietniu 2014 214
T ciuszki do sprzedania 0-3 i 3-6 miesiecy link ze zdjeciami Łódź 0
Motylek09 Proszę o pomoc. Przyjmę ciuszki i akcesoria dla chłopczyka0-24mc Możesz pomóc...zobacz 0
neska210 Ciuszki i rzeczy dla dzidziusia Dzieci urodzone w grudniu 2012 800
Mama Helenki ciuszki dla dziewczynki H&M NEXT 5-10zł 86-92 Ogłoszenia - Warszawa 0
M ciuszki po niemowlaku Piła 2
Marcelinaa Ciuszki ciążowe Dzieci urodzone w sierpniu 2011 370
19Martus91 ciuszki Niemowlaki 21
B ciuszki na chrzest ? Archiwum mam wrześniowych'10 0
mata-kow Wózki, ciuszki i inne rzeczy dla naszych dzieciaczków - NOWY -(STARY ) WĄTEK ;) Dzieci urodzone w czerwcu 2008 4520
Roni21 ciuszki, wozeczki i inne cuda dla naszych pociech Dzieci urodzone w lipcu 2008 5663
L4dY-bIrd Ciuszki , cudeńka , wózki , pierdołki dla skarbów i mam - allegro rządzi Dzieci urodzone w maju 2008 2183
karola2007 male slicznosci,czyli ciuszki i inne cudenka naszych maluszkow Dzieci urodzone w styczniu 2007 3597
..aenye ciuszki, wózeczki i inne cuda dla naszych dzieciątek :) :) :) Dzieci urodzone w grudniu 2006 6936
mycha12 Wózki,mebelki, ciuszki, kosmetyki-czyli wszystko dla naszych maleństw!! :) Dzieci urodzone we wrześniu 2006 2351
D Dzidziunie jak lalunie, czyli ciuszki i inne cacuszka dla Maluszków Dzieci urodzone w sierpniu 2006r. 1607