reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciuszki h&m

reklama
Rozwiązanie
U
Adjustments.JPG



Pierwsze to spodenki 62 z next, drugie to spodenki 56 z HM, a trzecie to również 62 z f&f. Te spodenki z HM wychodzą jak 68 bez podwinięcia góry, a z podwiniętą jak 62, więc noworodek się w nich utopi.
Body mam akurat w praniu, więc nie pokażę teraz jak to wygląda, ale naprawdę ubranka są rozmiar większe niż standardowa rozmiarówka innych sklepów.
56.
50 w hm sa bardzo malutkie.

Wcale nie. Ubranka 56 z hm są jak na rozmiar 62 z innych firm, np. f&f, a te są do 6,5kg i wyraźnie napisane jest w rozmiarówce hm, że ubranka 56 są od pierwszego do drugiego miesiąca życia dziecka. Spodenki na 56 z hm są takie jak 62, a nawet 68 innych firm, więc moim zdaniem zdecydowanie na początek lepiej kupić rozmiar 50, jeśli chodzi o hm. Tym bardziej, że ubrania z hm są rozciągliwe.
 
Ale 50 napewade sa malutkie jak dla laleczki. Wiec lepiej kupic rozmiar 56 i zeby dzidzia w tym pochodzila a nie na tydzien czasu. Lepiej wieksze niz na styk.
Sama kupujac wyprawke nie kupilam zadnego ciuszka na rozmiar 50 ...
 
Ale 50 napewade sa malutkie jak dla laleczki. Wiec lepiej kupic rozmiar 56 i zeby dzidzia w tym pochodzila a nie na tydzien czasu. Lepiej wieksze niz na styk.
Sama kupujac wyprawke nie kupilam zadnego ciuszka na rozmiar 50 ...

50 z hm nie są takie malutkie. Mam dużo ubranek z hm i 50 jest równe 56 innych firm. Jak ktoś lubi jak na dziecku wiszą ubranka to niech kupi większe. Ja wolałam kupić dopasowane i nie martwic się, że dziecku będzie niewygodnie w wiszących ubrankach. Nie zapominajmy również, że dziecku w za dużym body będzie zwyczajnie zimno jak będzie tak wisieć i odstawać z każdej strony, a noworodki uwielbiają i czują się bezpiecznie otulone, czego za duże ubranie im niestety nie zapewni.
Poza tym to nie jest prawda, że z najmniejszego rozmiaru dziecko wyrasta w tydzień. 56 jest do 4,5kg, 62 do 6,5, a ubranka 56 z hm właśnie odpowiadają temu drugiemu rozmiarowi, dlatego ja wybrałam mniejsze. Oczywiście niech każdy robi co chce. Jeśli autorce nie przeszkadzają wiszące ubranka to niech weźmie 56.
 
Adjustments.JPG



Pierwsze to spodenki 62 z next, drugie to spodenki 56 z HM, a trzecie to również 62 z f&f. Te spodenki z HM wychodzą jak 68 bez podwinięcia góry, a z podwiniętą jak 62, więc noworodek się w nich utopi.
Body mam akurat w praniu, więc nie pokażę teraz jak to wygląda, ale naprawdę ubranka są rozmiar większe niż standardowa rozmiarówka innych sklepów.
 
Rozwiązanie
Do góry