reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciuszki h&m

Matylda67

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Jaki rozmiar ciuszków kupić w h&m dla noworodka. 50 czy 56? Słyszałam że rozmiarowka wypada większa

reklama

c_or_nelia

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
56.
50 w hm sa bardzo malutkie.
Wcale nie. Ubranka 56 z hm są jak na rozmiar 62 z innych firm, np. f&f, a te są do 6,5kg i wyraźnie napisane jest w rozmiarówce hm, że ubranka 56 są od pierwszego do drugiego miesiąca życia dziecka. Spodenki na 56 z hm są takie jak 62, a nawet 68 innych firm, więc moim zdaniem zdecydowanie na początek lepiej kupić rozmiar 50, jeśli chodzi o hm. Tym bardziej, że ubrania z hm są rozciągliwe.

Martita8904

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Ale 50 napewade sa malutkie jak dla laleczki. Wiec lepiej kupic rozmiar 56 i zeby dzidzia w tym pochodzila a nie na tydzien czasu. Lepiej wieksze niz na styk.
Sama kupujac wyprawke nie kupilam zadnego ciuszka na rozmiar 50 ...

c_or_nelia

Rozwiązania
0
Ale 50 napewade sa malutkie jak dla laleczki. Wiec lepiej kupic rozmiar 56 i zeby dzidzia w tym pochodzila a nie na tydzien czasu. Lepiej wieksze niz na styk.
Sama kupujac wyprawke nie kupilam zadnego ciuszka na rozmiar 50 ...
50 z hm nie są takie malutkie. Mam dużo ubranek z hm i 50 jest równe 56 innych firm. Jak ktoś lubi jak na dziecku wiszą ubranka to niech kupi większe. Ja wolałam kupić dopasowane i nie martwic się, że dziecku będzie niewygodnie w wiszących ubrankach. Nie zapominajmy również, że dziecku w za dużym body będzie zwyczajnie zimno jak będzie tak wisieć i odstawać z każdej strony, a noworodki uwielbiają i czują się bezpiecznie otulone, czego za duże ubranie im niestety nie zapewni.
Poza tym to nie jest prawda, że z najmniejszego rozmiaru dziecko wyrasta w tydzień. 56 jest do 4,5kg, 62 do 6,5, a ubranka 56 z hm właśnie odpowiadają temu drugiemu rozmiarowi, dlatego ja wybrałam mniejsze. Oczywiście niech każdy robi co chce. Jeśli autorce nie przeszkadzają wiszące ubranka to niech weźmie 56.

c_or_nelia

Rozwiązania
0
Adjustments.JPG

Pierwsze to spodenki 62 z next, drugie to spodenki 56 z HM, a trzecie to również 62 z f&f. Te spodenki z HM wychodzą jak 68 bez podwinięcia góry, a z podwiniętą jak 62, więc noworodek się w nich utopi.
Body mam akurat w praniu, więc nie pokażę teraz jak to wygląda, ale naprawdę ubranka są rozmiar większe niż standardowa rozmiarówka innych sklepów.

Do góry