reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

ciuszki, wozeczki i inne cuda dla naszych pociech

reklama
No ja jeszcze nie wiem :p Za każdym razem jak mam robione usg to dzidzia odwraca się pupcią :-p tak więc czekam z niecierpliwością :-)

A jeżeli chodzi o wózek to mam już Baby Bjorn tylko nie wiem dokładnie jaki bo tato przywozi mi ze Szwecji a nigdzie nie mogę znaleźć wózków tej firmy... :confused:
 
reklama
Do góry